LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Rozītim septītā vieta JPČ Pārksitijā, Zirne 12.vietā

Olimpiskajā Pārksitijas trasē ASV noslēgusies pirmā diena 2013.gada junioru pasaules čempionātā kamaniņu sportā. Visaugstākā vieta no latviešiem Rikam Kristenam Rozītim, kurš izcīnīja 7.vietu. Artūrs Dārznieks ieņēma 15.vietu, bet Ulla Zirne uzrādīja 12. labāko laiku starp juniorēm.

Trešdien Pārksitijā startēs divnieku ekipāžas (tostarp Kristens Putins ar Imantu Marciknkēviču), kā ari notiks komandu stafete.

Otrdien JPČ sākās ar startu junioriem, starp kuriem arī Rozītis un Dārznieks. Rozītim divu braucienu summā 7.vieta, savukārt Dārznieks, kurš Pārksitijas trasē aizvadīja pirmās sacensības karjerā, ieņēma 15.vietu starp 24 dalībniekiem.

Par pasaules junioru čempionu kļuva Dominiks Fišnallers no Itālijas, otrajā vietā viņa komandas biedrs Emanuels Rīders, bet trešais palika austrietis Davids Gleiršers. Rozītis uzvarētājam zaudēja 0,529, savukārt Dārznieks 0,788 sekundes.

Ulla Zirne, kura JPČ ir vienīgā Latvijas pārstāve, sacensībās izcīnīja 12.vietu. Uzvarēja Emilija Svīnija no ASV, otrajā vietā Vācijas sportiste Karolīna fon Šleinica, bet trešā viņas tautiete Natālija Burkharda. Zirne uzvarētājai divu braucienu summā zaudēja 0,730 sekundes. Juniorēm startēja 25 dalībnieces.