Šiciem 5.vieta, E.Tīruma labāko desmitniekā PK posmā Vinterbergā

Brāļu Andra un Jura Šicu ekipāža svētdien Vācijas pilsētā Vinterbergā izcīnījusi piekto vietu Pasaules kausa septītajā posmā kamaniņu sportā. Otra Latvijas ekipāža – Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš – otrajā braucienā piedzīvoja kritienu, savukārt E.Tīrumai šajā PK posmā 10.vieta dāmu konkurencē, kas ir atkārtots šīs sezonas labākais rezultāts.

Par sacensību uzvarētājiem divnieku konkurencē kļuva brāļi Andreass un Volfgangs Lingeri no Austrijas, savukārt vāciete …. bija ātrākā starp dāmām.

Svētdien vispirms sacensības aizvadīja divnieki. Šici pirmajā piegājienā uzrādīja 6.labāko laiku, līderiem zaudējot 0,258 sekundes, savukārt Gudramovičs/Kalniņš ieņēma 8.vietu (+0.343).

Otrajā braucienā Gudramovičs/Kalniņš kļūdījās trases lejasdaļā un nefinišēja, bet brāļi Šici uzrādīja piekto labāko laiku, kas piekto vietu deva arī divu piegājienu summā. Šici uzvarētājiem zaudēja 0,445 sekundes.

Dāmu konkurencē Elīza Tīruma bija vienīgā Latvijas sportiste, – viņas vecākā māsa Maija nestartē slimības dēļ, savukārt Saiva Dambīte šim posmam nekvalificējās. Sacensību pirmajā braucienā Tīrumai desmitais labākais rezultāts, Ankei Višnevski no Vācijas zaudējot 0,693 sekundes.

Otrajā braucienā Elīza uzrādīja 12.labāko laiku, kas summā deva 10.vietu. Uzvaru izcīnīja vāciete Natālija Gaizenbergere, kurai Tīruma zaudēja 1,289 sekundes.

Sestdien Vinterbergā sacensības aizvadīja kungi. Inārs Kivlenieks ieņēma 24., Kristaps

Mauriņš 28., Mārtiņš Rubenis 29., bet Rihards Lozbers 30.vietu. Kamaniņu sportistiem nākamās sacensības februāra sākumā Vistleras trasē Kanādā, kur notiks pasaules čempionāts. Pēc PČ atlikuši divi PK posmi.