Caucei zelts, Aparjodam sudrabs astotajā Viessmann Pasaules kausa posmā

Sestdien Vinterbergas trasē Vācijā Elīza Cauce izcīnīja pirmo Viessmann Pasaules kausa uzvaru karjerā, kamēr Kristers Aparjods finišēja otrajā vietā, kas ir sportista labākais rezultāts šosezon.

E. Cauce pirmajā braucienā uzrādīja otro labāko laiku, piekāpjoties tikai krievietei Tatjanai Ivanovai, taču otrajā braucienā bija ātrāka un izcīnīja uzvaru ar 0.080 sekunžu pārsvaru pār T. Ivanovu. Bronzas godalga vācietei Jūlijai Taubicai.

Vairāk kā sešas sekundes desmitdaļas lēnāka divu braucienu summā bija Kendija Aparjode, kura finišēja 7. vietā, savukārt Ullai Zirnei 8. vieta.

Vīru konkurencē K. Aparjods pēc pirmā brauciena ierindojās 8. vietā, taču ar pirmo laiku otrajā braucienā spēja pakāpties uz otro vietu, uzvarētājam vācietim Johanesam Ludvigam piekāpjoties par 0.179 sekundēm. Bronza viņa tautietim Sebastianam Blejam.

Inārs Kivlenieks braucienos uzrādīja attiecīgi devīto un desmito labāko laiku, kas summā ļāva izcīnīt 8. vietu.

Sacensības iespējams vērot tiešraidē TET televīzijā, kanālā Best4Sport TV, kas skatāms Helio iTV, Helio vTV un lietotnē Shortcut.