LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Gints Bērziņš LOK programmas "Olimpiskais drafts" finālā izcīna 5 000 euro

Otrdien, 30. martā Radio SWH ēterā tika paziņots žūrijas lēmums par Latvijas Olimpiskās komitejas atbalsta programmas "Olimpiskais drafts" sešu finālistu finansiālā atbalsta sadalīšanu. 

Par finansiālā atbalsta lielumu Gints Bērziņš žūrijas balsojumā cīnījās ar distanču slēpotāju Patrīciju Eiduku, ziemeļu divcīņnieku Markusu Vinogradovu, pudmales volejbolistu tandēmu - Aneti Namiķi un Varvaru Brailko, bokseri Ņikitu Gorbunovu un tenisistu Kārli Ozoliņu.

Kļūstot par programmas finālistiem, jaunie sporta talanti  cīnījās par trīs finansu atbalstiem 25 000 euro apmērā katram un par trīs finansu atbalstiem 5000 euro apmērā katram gadā. Atbalsts tiek piešķirts treniņu darba nodrošināšanai un dalībai sacensībās. Līgumi ar LOK tiek slēgti uz 2021. gadu, kas tiek pagarināts uz 2022. gadu, ja ir partneru un privāto uzņēmēju finansējums šim mērķim.

Latvijas Olimpiskā komiteja izveidoja jaunu sportistu atbalsta programmu "Olimpiskais drafts" ar mērķi identificēt un atbalstīt individuālo Olimpisko sporta veidu jaunos, talantīgos atlētus vecumā no 16 līdz 20 gadiem, motivējot sasniegumiem pārejas periodā uz pieaugušo sportu.

25 000 eiro lielu atbalstu mācību treniņu darbam un dalībai sacensībās pēc žūrijas balsojuma izcīnīja distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka, ziemeļu divcīņnieks Markuss Vinogradovs un pudmales volejbolistu tandēms - Anete Namiķe un Varvara Brailko. 

Savukārt 5 000 euro atbalstu ieguva kamaniņu braucējs Gints Bērziņš, tenisists Kārlis Ozoliņš un bokseris Ņikita Gorbunovs.

Šī programma tiek finansēta tikai no piesaistīto sadarbības partneru līdzekļiem, un valsts budžeta līdzekļi tai netiek tērēti. Projekta partneri ir akciju sabiedrība “Latvijas Valsts Meži”, akciju sabiedrība “LNK Industries” un kompānija “Amber Beverage Group”.

Clock 2021.03.30 Statistic 1368
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK