LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Bots/Plūme Pekinas trasē piedzīvo nepatīkamu kritienu

Piektdien, 12. novembrī jaunākā Latvijas ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme Pekinas ledus trasē treniņa laikā piedzīvoja kritienu, kura rezultātā Mārtiņš Bots lauza kājas īkšķi.

“Nokritām pēdējā, 16. virāžā. Kāja pārgāja pāri bortam un atsitu pirkstu galus, bet pats kritiens nebija traks. Pagaidām jāsēž tepat. Pēc Ķīnas aizbraukšu uz Latvijas Olimpisko vienību, lai ārsti apskata, un tad domāsim tālāk, kā rīkoties. Iespējams, uz Sočiem jau būsim gatavībā, skatīsimies, cik ātrs būs dzīšanas process,” par notikušo stāsta Mārtiņš.

Izlases menedžeris Kristaps Mauriņš precizē, ka puišiem pirmais pasaules kausa posms ies secen: “Divnieks Bots/Plūme piedzīvoja kritienu, kurā Mārtiņš atsita kājas īkšķi, rentgenā parādīja, ka ir lūzums, bet kauls nav nobīdijies un operācija nav vajadzīga. Skaidrs, ka Eberspacher pasaules kausa pirmais posms Pekinā ies gar degunu. Par tālāko būs jāskatās pēc veselības stāvokļa, cik ātri lūzums dzīs.”

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem Eberspacher Pasaules kausa pirmajā posmā, kas norisināsies no 19. līdz 21. novembrim XXIV Ziemas olimpisko spēļu trasē Pekinā, Ķīnā, seko līdzi tiešraidē Sportacentrs.com TV un interneta portālā Sportacentrs.com.

Sestdiena, 20. novembris

10.30 Pirmais brauciens – Divvietīgās ekipāžas
12.00 Otrais brauciens – Divvietīgās ekipāžas
13.25 Pirmais brauciens – Vīri
15.05 Otrais brauciens – Vīri

Svētdiena, 21. novembris

11.55 Pirmais brauciens – Sievietes
13.25 Otrais brauciens – Sievietes
15.25 Komandu stafete

Clock 2021.11.12 Statistic 857
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK