PK 4.posmā mūsu vīri otrajā desmitā

Vistlerā - Kanādā, sācies Viessmann Pasaules kausa izcīņas 4.posms kamaniņu sportā.

Vīru konkurencē Latvijas komanda startēja ar trim sportistiem – Mārtiņu Rubeni, Ināru Kivlenieku un Kristapu Mauriņu.

31 dalībnieku vidū, labākais no Latvijas bija K.Mauriņš, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 37.857sekundes un izcīnīja 20.vietu. PK 4.posma uzvarētājam Fēliksam Loham no Vācijas, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 36.686 sekundes, zaudējot 1.171 sekundi.
I. Kivlenieks ar rezultātu 1minūte 37.969 sekundes, ierindojās divas pozīcijas zemāk – 22.vieta. Viņš sacensību līderim zaudēja 1.283 sekundes.
Bet izlases līderim Mārtiņam Rubenim šis posms pavisam neveiksmīgs. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 38.050 sekundes, Mārtiņš palika 25.vietā. No F.Loha Rubenis atpalika par 1.364 sekundēm.

Šonakt sacensības turpinās dāmas un komandu stafetes. No mūsu meitenēm uz starta izies tikai Elīza Tīruma, jo Ulla Zirne, tāpat kā Artūrs Dārznieks, nekvalificējās PK. 4.posmam.