LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

PK 4.posma sudrabs jaunietēm arī paliek Siguldā

15 sportistu konkurencē mūsu Kendija Aparjode izcīnīja 2.vietu zaudējot 0,036 uzvarētājai no Krievijas Oļesjai Mikhaiļenko, 3.vietu izcīnīja Jūlija Naumova (Krievija). Savukārt Anda Upīte ierindojās 9.vietā, un Zelma Bite 12.vietā, bet Kate Keita Fārenhorste nefinišēja.

Kendijas komentārs par sasniegto rezultātu: ”Man neizdevās starts, bet kopumā nobraucu normāli, un pēc vakardienas treniņa šķita, ka konkurentes arī būs stiprākas.”

Jau ziņojām, ka  Kendijas brālis Kristers jauniešu konkurencē arī izcīnīja 2.vietu PK izcīņas 4.posmā jauniešiem, viņu mamma Aiva Aparjode, kas savu karjeru kamaniņu sportā beidza pēc Turīnas Olimpiskajām spēlēm saka: „Esmu priecīga, ka bērni izcīnīja medaļas! Treniņos gāja smagi un nebija arī pārliecības par izvēlēto slieču pareizību, tam visam klāt nāca arī uztraukums, taču viņi tika galā veiksmīgi.”