Elīza Tīruma izcīna 2.vietu Nāciju kausā

Dāmu konkurencē mūsu sportiste Elīza Tīruma izcīnīja 2.vietu Nāciju kausā uzvarētājai, no ASV sportistei Katei Hansenai  ( (Kate Hansen) zaudējot 0,083 sekundes. Trešajā vietā pēc 0,183 sekundēm finišēja Krievijas sportiste Jekatina Baturina.

Savukārt Ulla Zirne izcīnīja 15.vietu, Paula Ābele 23.vietu, bet Saiva Dambīte tika diskvalificēta.

“Latvia Travel Sprinta kausa” izcīņā mūsu Elīza Tīruma ierindojās 4.vietā, uzvarētājai Erinai Hamlinai no ASV zaudējot 0,133 sekundes, 2.vietu izcīnīja Krievijas sportiste Tatjana Ivanova, bet 3.vietā Kate Hansena no ASV.

Ulla Zirne ierindojās 22.vietā, Paula Ābele 30.vietā, bet Saiva Dambīte nefinišēja.

Pēc finiša Elīza atzina, ka ”braucienā tomēr bija mazas kļūdiņas. Kļūdījos 4.virāža, kam tālāk sekoja ķēdes reakcija un līdz galam visas trajektorijas netika izbrauktas. Manām sliecēm būtu labāk siltāks laiks, bet tad arī trase būtu vairāk izbraukta. Sals nodrošināja visām dalībniecēm vienādus apstākļus trasē.”

Gan Elīza Tīruma, gan Ulla Zirne kvalificējās VIESSMANN Pasaules kausa 9.posma pamatsacensībām, kas notiks rīt.