O.Gudramovičam/P.Kalniņam 2.v. Nāciju kausā

Šodien Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē notikušajās sacensībās “Latvia Travel Sprinta kauss”, kas reizē ir arī Nāciju kauss un kvalifikācija VIESSMANN Pasaules kausa 9.posma pamatsacensībām mūsu divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš izcīnīja 2.vietu, uzvarētājiem Krievijas ekipāžai Aleksandrs Deņisjevs/Vladislavs Antonovs zaudējot 0,279 sekundes, 3.vietu izcīnīja ASV komanda Metju Mortensels/Prestons Griffalls (+0,434) 17 komandu konkurencē.

“Latvia Travel Sprinta kausa” izcīņā mūsu divnieks Andris Šics/Juris Šics ierindojās 7.vietā, uzvarētājiem Itālijas komandai Kristians Oberštolcs/Patriks Grubers zaudējot 0,519 sekundes, 2.vietu izcīnīja arī Itālijas sportisti Ludvigs Rieders/Patriks Rastners (+0,191), bet 3.vietā austrieši Andreass Lingers/Volfgangs Lingers (+0,207). Savukārt Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 8.vietā 25 ekipāžu konkurencē.

Pēc finiša Juris Šics: ''Mums šodien gadījās kuriozs gadījums, bet labi, ka tas notika šodien. Startā kājas izkrita no kamanu ragiem, nobraucām bez starta un labi, ka neizkritām no kamanām. Šajā sacensību modelī treneris pirms starta nedrīkst nākt klāt un noslaucīt kalipšu apakšas, kā tas ir ierasts un domājams, ka tie jau bija apledojuši. Pingvīnus pat nepaguvām uzsist. ''

Mūsu ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš arī kvalificējās VIESSMANN Pasaules kausa 9.posma pamatsacensībām, kas notiks rīt.