Inārs Kivlenieks izcīna 5.vietu PK 8.posmā

Vācijā Altenbergas trasē risinās Viessmann Pasaules kausa (PK) izcīņas 8. posma pamatsacensības kamaniņu sportā.

Sacensību pirmajā daļā spēkiem mērojās divvietīgās ekipāžas un kā jau informējām Latvijas ekipāža Andris Šics/Juris Šics izcīnīja bronzas gadalgu.

Turpinājumā spēkiem mērojās 32 vīri kuru vidū arī trīs Latvijas sportisti – Inārs Kivlenieks, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis.

Pirmajā braucienā vislabāko sniegumu no Latvijas sportistiem parādīja Inārs Kivlenieks, kurš finišēja pēc 54.463 sekundēm un ierindojās 10.pozīcijā. Izlases jaunākais dalībnieks Artūrs Dārznieks savu pirmo braucienu veica 54.588 sekundēs un ieņēma 14.vietu. Savukārt Riks Kristens Rozītis kurš pirms nedēļas notikušajā 45.FIL Pasaules čempionātā U -23 vecuma grupā izcīnīja sudraba godalgu, šodien pirmo braucienu veica 54.693 sekundēs un ierindojās 18. pozīcijā. Par sacensību līderi pēc pirmā brauciena izcirzījās Felix Loch no Vācijas.

Otro braucienu Rozītis veica 54.617 sekundēs un divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 49.310 sekundes. Artūrs Dārznieks otrajā braucienā finišējot pēc 54.466 sekundēm divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 49.054 sekundes, bet Inārs Kivlenieks savā otrajā braucienā krietni vien uzlabo savu sniegumu un finišējot pēc 54.097 sekundēm divu braucienu summā uzrādīja laiku 1 minūte 48.560 sekundes.

Šāds sniegums mūsu sportistiem PK 8.posmā ļāva ieņemt attiecīgi – Inārs Kivlenieks 5.vieta, Riks Kristens Rozītis 18.vieta, bet Artūrs Dārznieks spēja nosargāt 13.pozīciju. Par sacensību uzvarētāju tika summināts pirmā brauciena līderis Felix Loch no Vācijas.

Rīt sacensības turpināsies ar dāmu braucieniem un ‘’sprinta kausu’’, kurā no piedalīsies 15 spēcīgākie sportisti un 15 spēcīgākās ekipāžas.