LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvijas junioriem sestā vieta JPČ kamaniņu sportā

Olimpiskajā Pārksitijas trasē ASV ar komandu stafeti noslēdzies 28.Junioru pasaules čempionāts kamaniņu sportā. Latvijas komanda – Ulla Zirne, Riks Kristens Rozītis un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs – stafetē izcīnīja sesto vietu.

Pirms stafetes trešdien norisinājās sacensības divnieku ekipāžām, kurās Putinam/Marcinkēvičam augstā dalīta piektā vieta, kas ir labākais sasniegums no latviešiem šajā PČ.

Komandu sacensībās startēja 10 valstu komandas. Par uzvarētājiem kļuva Itālijas vienība, kurā startēja Sandra Robatšera, Dominiks Fišnallers un Florians Grubers/Simons Kaincvalders, otrajā vietā vācieši (Karolīna fon Šleinica, Florians Berkess, Tims Brendels/Florians Funks), bet trešie palika mājinieki amerikāņi (Emīlija Svīnija, Takers Vests, Tailers Andersens/Entonijs Espinoza). Latvijas komanda uzvarētājiem zaudēja 0,843 sekundes.

Aizraujošas sacīkstes norisinājās pirms stafetes, kad braucienus aizvadīja divnieku ekipāžas. Putins/Marcinkēvičs izcīnīja dalītu piekto vietu (absolūti vienāds rezultāts ar šveiciešiem Luku Hunzikeru/Kristianu Māgu), bet uzvarēja vācieši Brendels/Funks, kuriem tikai 0,001 sekundi piekāpās citi Vācijas sportisti Juliuss Leflers/Florians Kehlers. Arī trešajā vietā esošie amerikāņi Andersens/Espinoza uzvarētājiem divu braucienu summā zaudēja niecīgi – 0,027 sekundes. Putins/Marcinkēvičs pasaules junioru čempioniem zaudēja 0,542 sekundes.

Kā ziņots, otrdien JPČ sacensības aizvadīja juniori un juniores, starp kuriem arī trīs Latvijas sportisti – Rozītis izcīnīja 7.vietu, Artūrs Dārznieks ieņēma 15.pozīciju, savukārt Zirne ierindojās 12.vietā.