Brāļiem Šiciem 4., Gudramovičam/Kalniņam 5., Elīzai 8., Rikam Rozītim 13.vieta '' Sprinta kausā''

Ar ‘’Sprinta kausu’’ Kalgari trasē (Kanāda) noslēdzies Viessmann Pasaules kausa 4.posms kamaniņu sportā. Sacensībās ‘’ Sprinta kauss’’ startē katras ieskaites 15 spēcīgākie braucēji un ekipāžas. Dāmu konkurencē Latviju pārstāvēja Elīza Cauce, vīru konkurencē Riks Kristens Rozītis, bet divvietīgo ekipāžu konkurencē uz starta devās abas mūsu ekipāžas – Andris Šics/Juris Šics un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē par uzvarētājiem tika atzīti Wendl Tobias/ Arlt Tobias no Vācijas (36.310 sekundes). Vietu uz goda pjedestāla otrā pakāpiena nācās dalīt divām ekipāžām - Penz Peter/Fischler Georg no Austrijas un Vācijas ekipāžai Eggert Toni/ Benecken Sascha, kuras finišā uzrādīja vienādu laiku - 36.316 sekundes. Andris Šics/Juris Šics uzrādot laiku 36.502 sekundes izcīnīja 4.vietu, bet otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuri finišēja pēc 36.507 sekundēm ierindojās vienu pozīciju zemāk – 5.vieta.

Elīza Cauce, kura uzrādīja laiku 31.363 sekundes izcīnīja 8.vietu dāmu konkurecē. Par sacensību uzvarētāju tika atzīta ASV atlēte Britcher Summer, kura uzrādīja laiku 31.129 sekundes. Viessman Pasaules kausa 4.posma uzvarētāja Geisenberger Natalie izcīnīja 4.vietu.

Savukārt vīru konkurencē Riks Kristens Rozītis uzrādot laiku 30.550 sekundes sacensību uzvarētājam Felix Loch piekāpās par 0.459 sekundēm un izcīnīja 13.vietu.

Šīs sportistiem bija pēdējās starptautiskā mēroga sacensības šajā gadā, taču turpinot sezonu, jau 29. - 30.decembrī Siguldā risināsies ‘’Latvijas kauss 2015’’. Viessmann Pasaules kausa izcīņa atsāksies 2016.gadā, kad 09.-10.janvārī Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasē risināsies Viessmann Pasaules kausa izcīņas 5.posms.