Cauce astotā trešajā Viessmann Pasaules kausa posmā, komandu stafetē 5. vieta

Ar dāmu sacensībām un komandu stafeti sestdien Kalgarī, Kanādā noslēdzās trešais Viessmann Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Dāmu sacensībās augstajā 8. vietā finišēja Elīza Cauce un 9. vietā Ulla Zirne, bet komandu stafetē Latvijai 5. vieta.

E. Cauce jau pirmajā braucienā uzrādīja astoto labāko rezultātu, taču otrajā braucienā bija nedaudz lēnāka un ieņēma desmito vietu. Summā gan saglabāta 8. vieta, uzvarētājai jaunajai vācu sportistei Jūlijai Taubicai piekāpjoties par 0.660 sekundēm. Sudrabs šoreiz titulētajai Natālijai Geisenbergerei, bet bronza kanādietei Kimberlijai Makrejai.

Pēc pirmā brauciena labāko sešinieku dāmu konkurencē noslēdza U. Zirne, taču otrajā braucienā 13. labākais laiks, kas neļāva noturēties TOP6. Summā 9. vieta, septiņas sekundes simtdaļas aiz E. Cauces. Kendija Aparjode pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu un finišēja bez rezultāta.

Komandu stafetē Latvijas komandas sastāvā startēja Ulla Zirne, Kristers Aparjods un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, kuriem šī bija debija komandu stafetes sacensībās. U. Zirne stafeti sāka labi un bez kļūdām, uzrādot sesto laiku braucienā. Kristers Aparjods trases vidū pieļāva kļūdas, zaudējot nedaudz laika, taču saglabāja sesto vietu. Pārliecinoši noslēdzošajā braucienā bija Kristens Putins/Imanrs Marcinkēvičs, nodrošinot Latvijas komandai 5. vietu.

Ceturtais Viessmann Pasaules kausa posms pēc nedēļas norisināsies Leikplesidā, ASV, kas būs pēdējās šīs sezonas sacensības Ziemeļamerikā.