LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā

Svētdien, 31. janvārī 50. FIL Pasaules čempionāts noslēdzās ar komandu stafeti, kurā Latvijas valsti pārstāvējā Kendija Aparjode, Artūrs Dārznieks un Andris Šics/Juris Šics.


Latvijas komanda izcīna bronzas godalgu 50. FIL Pasaules čempionātā, čempioniem – Austrijas komandai ar Madelaini Egli (Madeleine Egle), Dāvidu Glaišeru (David Gleirscher) un Štoju/ Kolleru (Steu/Koller) tās stastāvā piekāpjoties par 0.432 sekundēm.


Sudraba godalga – Vācijai, kuras komandu sastādīja divi Pasaules čempioni – Jūlija Taubitsa (Julia Taubitz), dutes Eggerts/Benekens (Eggert/Benecken), kā arī Pasaules vicečempions Fēlikss Lohs (Felix loch). Pirmie divi braucēji – J. Taubitsa un F. Lohs Austrijas komandai bija priekšā, taču Pasaules čempioni divvietīgo ekipāžu konkurencē trasē pieļāva kļūdas un komandai zaudēja vietu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.


Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases menedžeris un treneris Kristaps Mautiņš: “Uzskatām, ka Pasaules čempionāts ir ļoti izdevies – trīs medaļas pieaugušo kategorijā. Brāļiem Šiciem sudrabs Sprinta kausa izcīņā, bronza pamatsacensībās un komandu sacensībās arī bronza. Kā arī U-23 vecuma kategorijā izcīnītas divas medaļas. Es domāju, ka tas ir daudz labāk nekā mēs varējām iedomāties, jo, atklāti runājot, Kēningze no visām Vācijas trasēm ir gandrīz nelabvēlīgākā tieši Latvijas sportistiem. Žēl, ka vīriem neizdevās uzrādīt tik labus rezultātus kā viņi varētu, bet jāsaka, ka kopumā ir ļoti labi. Jāsakoncentrējas uz noslēdzošo Pasaules kausa posmu un jāparāda labi rezultāti Sanktmoricā, un tad jau sezona būs noslēgusies pozitīvi.”


Jau nākamajā nedēļas nogalē, 6. un 7. februārī 2020./21. gada Pasaules kausa sezona noslēgsies ar devīto Eberspacher Pasaules kausa posmu Sanktmoricā, Šveicē.


Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē Helio un Shortcut kanālā Best4Sport TV.


Foto: FIL/Mareks Gaļinovskis


 


Paldies mūsu atbalstītājiem!


Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Olimpiskajai komitejai, Latvijas Olimpiskajai vienībai, Latvijas Sporta federāciju padomei, GTS, TET televīzijai, Siguldas pašvaldībai, Rīgas Tehniskajai universitātei, Ervitex, Goodyear, CityBee, Capital, Peltors, GoPro Latvija, Skrīveru Saldumi, maiznīcai “Flora”, Vēl vairāk saules, Mangaļi, 66 North, Cryo -160, TVNET, EHR, Diena, SestDiena, Inbox.lv un žurnālam “Sports”.Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
Latvija izcīna bronzu 50. FIL Pasaules čempionātā
2021.01.31. 3368
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK