LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Aparjodam astotā vieta pamatsacensībās. BMW Sprinta pasaules kausā Latvijai divas medaļas

Svētdien, 4. decembrī Austrijas pilsētā Insbrukā Eberspächer pasaules kausa pirmā posma otrā sacensību diena iesākās ar vīriešu sacensībām, kurās par godalgām cīnījās abi Latvijas komandas vīrieši: Gints Bērziņš un Kristers Aparjods.

Pirmajā braucienā Kristers Aparjods, neprecīzi izbraucot trases lejas daļu, finišā uzrādīja septīto ātrāko laiku.

Gintam Bērziņam pirmajā braucienā trases vidusdaļā, nākot ārā no virāžas, taisnē nācās piekoriģēt kamanas trajektoriju, pieliekot kāju pie ledus. Šī iemesla dēļ finišā sportists uzrādīja 13. labāko laiku.

Pirmā brauciena līderis austrietis Niko Gleišers (Nico Gleirscher), kurš lieliski veica braucienu un uzstādīja jaunu trases rekordu – 49.539 sekundes.

Otrajā braucienā Gints Bērziņš trases vidusdaļā neizlaboja pirmajā braucienā pieļauto kļūdu, tāpat arī rupji kļūdījās trases lejas daļā, kas divu braucienu summā ļāva ierindoties 14. pozīcijā [+1.076].

Savukārt K. Aparjods otrajā braucienā trases vidusdaļā kļūdījās un finišēja ar 11. labāko laiku, kas divu braucienu summā sportistam garantēja astoto vietu [+0.745].

Uz goda pjedestālā austrieši. Uzvara Niko Gleišeram (Nico Gleirscher) [1:39.283]. Sudrabs Volfgangam Kindlam (Wolfgang Kindl) [+0.044]. Savukārt trešajā vietā Jonass Millers (Jonas Muller) [+0.095].

Eberspacher Pasaules kausa pirmais posms noslēdzās ar BMW Sprinta pasaules kausu, kurā piedalījās 15 pamatsacensību ātrākie sportisti, tajā skaitā visi Latvijas sportisti, kas startēja pamatsacensībās: Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Anda Upīte/Sanija Ozoliņa, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Kristers Aparjods un Gints Bērziņš.

BMW Sprinta pasaules kausā Mārtiņš Bots/Roberts Plūme aizvadīja lielisku braucienu un izcīnīja sudraba godalgu [+0.015]. Zelts austriešiem Milleram/Fraušeram (Muller/Frauscher) [29.822]. Savukārt trešo vietu izcīnīja vāciešu duets Orlamunders/Gubits (Orlamunder/Gubitz) [+0.036].

Otra Latvijas ekipāža Ševics-Mikeļševics/Krasts aizvadīja labu braucienu un finišēja 29.963 sekundēs, kas debitantiem ļāva izcīnīt 10. vietu [+0.141].

Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Anda Upīte/Sanja Ozoliņa Sprinta kausā aizvadīja lielisku braucienu un izcīnīja savu pirmo godalgu – bronzu [+0.113]. Uzvara Austrijas sportistēm Selīnai Eglei/Larai Mišelai Kippai (Selina Egle/Lara Michaela Kipp) [30.219]. Savukārt sudraba godalga Itālijas sportistēm Voterei/Oberhoferei (Votter/Oberhofer) [+0.082].

Sieviešu Sprinta kausā labākā no latvietē Elīna Ieva Vītola, kurai 11. vieta [+0.235]. Kendija Aparjode 14. pozīcijā [+0.302]. Savukārt Sigita Bērziņa trases lejas daļā pieļāva  kļūdu un bija bīstami tuvu kritienam, finišējot 30.265 sekundēs, kas ļāva ierindoties 15. pozīcijā [+0.357].

Uzvaru BMW Sprinta sacensībās izcīnīja austriete Madeleine Egle (Madeleine Egle) [29.908]. Otrā ASV sportiste Emīlija Svīnija (Emily Sweeney) [+0.019]. Savukārt bronzas godalga vācietei Jūlijai Taubitsai (Julia Taubitz) [+0.029].

Vīriešu sprinta sacensībās nevienam no Latvijas sportistiem neizdevās aizvadīt tīru braucienu, abiem sportistiem bija sarežģījumi trases vidusdaļā. Labākais no latviešiem Kristers Aparjods, kuram septītā vieta [+0.201]. Savukārt Gintam Bērziņam izcīnīta devītā pozīcija [+0.238].

BMW Sprinta kausa uzvarētājs austrietis Niko Gleišers (Nico Gleirscher) [32.599]. Otrajā vietā vēl viens Austrijas valstsvienības sportists Volfgangs Kindls (Wolfgang Kindl) [+0.012]. Savukārt trešajā vietā itālis Dominiks Fišnallers (Dominik Fischnaller) [+0.034].

Nākamais Eberspacher Pasaules kausa posms norisināsies Vistleras ledus trasē, Kanādā.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē TV6, portālā tv3.lv, TV3 Play, kā arī Go3.

 Piektdiena, 9. decembris

23.00 1. brauciens VĪRIEŠI

00:30 2. brauciens VĪRIEŠI

02:00 1. brauciens SIEVIETES

03:30 2. brauciens SIEVIETES

Sestdiena, 10. decembris

21:00 1. brauciens VĪRIEŠU divvietīgās ekipāžas

21:46 1. brauciens SIEVIEŠU divvietīgās ekipāžas

22.40 2. brauciens VĪRIEŠU divvietīgās ekipāžas

23.24 2. brauciens SIEVIEŠU divvietīgās ekipāžas

00.50 Komandu stafete

 

Eberspacher Pasaules kausa pirmais posms
P
Name
Country
Time
1.
Nico Gleirscher  
Austrija  
1:39.283  
2.
Wolfgang Kindl  
Austrija  
+0.044  
3.
Jonas Muller  
Austrija  
+0.095  
8.
Kristers Aparjods  
Latvija  
+0.745  
14.
Gints Bērziņā  
Latvija  
+1.076  
BMW Sprinta pasaules kauss
P
Name
Country
Time
1.
Muller/Frauscher  
Austrija  
29.822  
2.
Bots/Plūme  
Latvija  
+0.015  
3.
Orlamunder/Gubitz  
Vācija  
+0.036  
10.
Ševics-Mikeļševics/Krasts  
Latvija  
+0.141  
BMW Sprinta pasaules kauss
P
Name
Country
Time
1.
Egle/Kipp  
Austrija  
30.219  
2.
Votter/Oberhofer  
Itālija  
+0.082  
3.
Upīte/Ozoliņa  
Latvija  
+0.113  
BMW Sprinta pasaules kauss
P
Name
Country
Time
1.
Madeleine Egle  
Austrija  
29.908  
2.
Emily Sweeney  
ASV  
+0.019  
3.
Julia Taubitz  
Vācija  
+0.029  
11.
Elīna Ieva Vītola  
Latvija  
+0.235  
14.
Kendija Aparjode  
Latvija  
+0.302  
15.
Sigita Bērziņa  
Latvija  
+0.357  
BMW Sprinta pasaules kauss
P
Name
Country
Time
1.
Nico Gleirscher  
Austrija  
32.599  
2.
Wolfgang Kindl  
Austrija  
+0.012  
3.
Dominik Fischnaller  
Itālija  
+0.034  
7.
Kristers Aparjods  
Latvija  
+0.201  
9.
Gints Bērziņš  
Latvija  
+0.238  
2022.12.04. 237
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK