Ullai Zirnei 9.vieta Nāciju kausā

Šodien Lillehammeras trasē Norvēģijā risinājās Nāciju kausa izcīņa kamaniņu sportā, kas vienlaikus ir atlase Viessmann Pasaules kausa (PK) izcīņas 7.posma pamatsacensībām.

Dāmu konkurencē uz starta izgāja 18 dāmas, kuru vidū arī Ulla Zirne. Viņa braucienu veica 48.318 sekundēs un sacensību uzvarētājai Tatiana Ivanova (RUS) piekāpās par 0.585 sekundēm.

Kā jau ziņojām vīru konkurencē Latviju pārstāvēja Inārs Kivlenieks un Riks Kristens Rozītis. Ātrākais no mūsu puišiem bija Riks Kristens Rozītis. Viņš finišēja pēc 49.483 sekundēm tādejādi izcīnot 2.vietu sacensībās. Inārs Kivlenieks kurš finišēja pēc 49.732 sekundēm ierindojās 9.pozīcijā. Par sacensību uzvarētāju tika atzīts Frauscher no Austrijas, kurš finiša līniju šķērsoja pēc 49.469 sekundēm. Rozītis viņam piekāpās par nieka 0.014 sekundi, bet Kivlenieks 0.263 sekundēm.

Elīza Tīruma un divvietīgās ekipāžas Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Andris Šics/Juris Šics pamatsacensībām atlasījās automātiski, jo startē spēcīgāko sportistu grupā.

Līdz ar to, rīt, kad sāksies Viessmann Pasaules kausa izcīņas 7.posma pamatsacesnībās no Latvijas tajās startēs divi vīri – Riks Kristens Rozītis un Inārs Kivlenieks, divas dāmas- Elīza Tīruma un Ulla Zirne, kā arī abas divvietīgās ekipāžās - Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Andris Šics/Juris Šics. Sacensību pirmajā dienā - 31.01.2015 uz starta izies dāmas un divnieki, bet vīri spēkiem mērosies svētdien – 01.02.2015. Sacensību nobeigumā būs vērojama komandu stafete.