LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē

Šodien Siguldā ar divvietīgo ekipāžu startu sākās 45. FIL Pasaules čempionāts (PČ) kamaniņu sportā. Paralēli notiek arī sacensības sportistiem vecuma grupā līdz 23 gadiem.


Latviju šajās sacensībās pārstāvēja trīs divvietīgās ekipāžas – Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un U-23 vecuma grupā startēja ekipāža Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels.


Oskars Gudramovičs/ Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā finišēja pēc 42.363 sekundēm. Līderiem piekāpjoties par 0.434 sekundēm viņi pēc pirmā brauciena ierindojās 10.vietā. Pozīciju augstāk esošajiem Mortensen/Terdiman no ASV mūsu puiši zaudē 45 sekundes tūkstošdaļas.


Pēteris Kalniņš pēc pirmā brauciena stāsta:’’Neesam gluži apmierināti ar braucienu. Pieļāvām kļūdas. Mājas trasē stress ir lielāks, jo atbildība lielāka. Otrajā braucienā gan parādīsim, ko varam. Un tas, ka pirms mums tika sasniegts jauns trases rekords, mums neradīja papildus stresu.’’


Otrajā braucienā puiši savu sniegumu uzlabo par 87 sekundes simtdaļām - 42.276 sekundes. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 24.639 sekundes puiši 45.FIL PČ izcīnīja 10.vietu. 


Puiši savu šodienas sniegumu komentē šādi. Pēteris Kalniņš:’’Neslīdēja. Nezinām, kāpēc. Vāciešiem ir labāka tehnika, latviešiem ar viņiem ir grūti konkurēt. Mums ir dalītas sajūtas. Treniņos mums gāja labāk, bet sacensībās konkurentiem labāki rezultāti. Paši nesaprotam, kāpēc tā. Mūsu mērķis bija nobraukt divus labus stabilus braucienus, par vietu nedomājām. Bet laiks nav tas, ko mēs gribējām. Mājas trases priekšrocības kaut kā nejūtam. Visiem bija daudz iespēju šeit trenēties. Paši arī varbūt pa daudz šeit bijām braukuši. Ir ļoti patīkami, ka šodien bija tik daudz skatītāju. Pasākums ir izdevies, kā vajag. Kopumā šajā sezonā mums labāk iet. Esam savākušies. Neesam trijniekā, bet tā pat apkārt grozāmies. Sezona vēl nav beigusies. Priekšā vēl Eiropas čempionāts Sočos, un mēs vēl parādīsim labākus rezultātus. Ja ir stabilitāte, tad būs arī labi rezultāti.’’Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē
Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē
Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē
Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē
Gudramovičs/ Kalniņš 10. spēcīgākā ekipāža pasaulē
2015.02.14. 8879
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK