LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Kivleniekam piektā vieta pirms EČ Oberhofā

Latvijas kamaniņu sportists Inārs Kivlenieks piektdien Vācijas pilsētā Oberhofā izcīnījis piekto vietu sprinta sacensībās. Labāko desmitniekā iekļuva arī brāļi Andris un Juri Šici, kuriem ekipāžu konkurencē devītā vieta.

Sprinta sacīkstēs kungu, dāmu un divnieku ieskaitē startēja visi spēcīgākie pasaules sportisti. Sacensību rezultāti tiek ieskaitīti arī Nāciju kausa vērtējumā.

Piektdien Oberhofā sacensības sāka dāmas, starp kurām arī divas latvietes – Elīza Tīruma un Saiva Dambīte (Maija Tīruma slimības dēļ nestartēja). E.Tīrumai braucienā 11.labākais laiks, savukārt Dambīte ierindojās 17.vietā starp 29 dalībniecēm.

Kungu konkurencē Kivleniekam 5.labākais laiks, Mārtiņš Rubenis 16., Kristaps Mauriņš 18.vietā, bet Rihards Lozbers ieņēma 45.vietu starp 54 konkurentiem.

Sprinta sacensības noslēdza divnieku ekipāžas. Brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja 9.vietu, savukārt Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš uzrādīja 14.labāko laiku no 28 finišējušajām ekipāžām.

EČ braucieni Oberhofā sāksies sestdien, kad pulksten 10:30 pēc Latvijas laika startēs divnieku ekipāžas. Sestdien plkst.14:00 paredzēti braucieni dāmām, savukārt svētdien pulksten 10:05 startēs kungi, bet 13:45 notiks komandu stafete. Vienlaikus ar EČ notiek arī Pasaules kausa sestais posms.