Ar vīru sacensībām un komandu stafeti Oberhofā, Vācijā svētdien noslēdzies 7. Viessmann Pasaules kausa posms. Artūram Dārzniekam 13. vieta, bet komandu stafetē Latvijai sudrabs.
Vīru konkurencē labākais rezultāts Artūram Dārzniekam, kurš abos braucienos uzrādīja 13. labāko laiku, kā arī summā 13. vieta. Kristers Aparjods ar 15. un 17. labāko laiku braucienos summā ierindojās 16. vietā.
Inārs Kivlenieks Nāciju kausā piektdien piedzīvoja kritienu un 7. Viessmann Pasaules kausa posmam nekvalificējās, kā arī Riks Kristens Rozītis sezonas otro pusi izlaiž traumas dēļ, bet Kristaps Mauriņš Siguldā gatavojas Eiropas čempionātam.
Komandu stafetē Latvijas komanda pirmo reizi šosezon finišēja labāko trijniekā, izcīnot sudraba godalgas. Komandas sastāvā šoreiz startēja Elīza Cauce, Artūrs Dārznieks un Andris Šics/Juris Šics. Visi sportisti aizvadīja stabilus braucienus bez kļūdām, pēc sava starta pārņemot līderpozīciju no Krievijas komandas. Elīzai Cauce savā braucienā uzrādīja ceturto, Artūrs Dārznieks piekto un brāļi Šici arī ceturto labāko laiku. Pēc tam labāki Oberhofas trasē bija tikai vācieši, kuri uzstādīja arī jaunu trases rekordu, savukārt bronzas godalgas Austrijas komandai, kura finišēja piecas sekundes simtdaļas aiz Latvijas.
8. Viessmann Pasaules kausa posms nākamajā nedēļas nogalē, 20. un 21. janvārī, norisināsies Lillehammerē, Norvēģijā, bet nedēļu pēc tam Siguldā tiks aizvadīts Viessmann Pasaules kausa sezonas noslēdzošais posms un Eiropas čempionāts.
2018.01.14.
8019
» Mārtiņš Rubenis: pieredze, ceļš un skatījums uz Latvijas kamaniņu sportu
» OLIMPISKĀS VICEČEMPIONES ENERĢIJA TURPINĀS ARĪ STARPSEZONĀ
» Kur uzsākt treniņus kamaniņu sportā Latvijā? Iespējas jaunajiem sportistiem visos reģionos
» Siguldā iespējams uzsākt treniņus kamaniņu sportā – vide, kur veidojas nākamā sportistu paaudze
» No pieredzes līdz nākotnes čempioniem – Ulbrokā veidojas jaunā kamaniņu sporta paaudze