LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Dainis Odziņš uzrakstījis grāmatu "Kamaniņu sports Cēsīs"

Grāmata "Kamaniņu sports Cēsīs" ir autora un kādreizējā trenera Daina Odziņa darbs, kurā ir apkopota Cēsu kamaniņu trases vēsture, kamaniņu entuziastu atmiņas, ieguldītais darbs trases būvniecībā, kā arī mīlestība pret kamaniņu sportu. 


Kamaniņu sports Latvijā ir ar bagātām un senām tradīcijām. Dainis Odziņš ir pirmais, kurš uzdrošinājies iegūtos faktus un atmiņas apkopot 200 lappušu grāmatā.


Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga: "Ja mēs dzirdam kādu vārdu vai nosaukumu, tad mums tas saistās ar kādu vietu vai notikumu. Šobrīd vārdu salikums "kamaniņu sports" saistās ar Siguldu un Siguldas kamaniņu un bobsleja trasi. No 20. gadsimta 70. gadiem kamaniņu sports bijis ļoti sasitīts ar Cēsīm un Cīrulīšu kamaniņu trasi.


Šodien tā ir vēsture, bet bez tās nav tagadnes un nākotnes. Jaunajai kamaniņu sporta paaudzei virāžu nosaukumi "Lāpa", "Māli", "Pīļu dīķis" un daudzi citi neizsaka neko! Paaudzei, kas iesāka šo sporta veidu, attīstīja un darbojās tajā, tās ir skaistas un neizdzēšamas atmiņas!


Ir apsveicama Daiņa Odziņa uzņēmība pierakstīt savas un savākt vienkopus bijušo sportistu atmiņas par Cēsu kamaniņu sporta laiku un notikumiem Cīrulīšu trasē. Paldies Dacei Tabūnei, kas to visu apkopojusi grāmatā!


Lai Daiņa Odziņa veikums mudina mīlēt un cienīt vēl vairāk mūsu kamaniņu sportu! Uz tikšanos ledus trasē Siguldā, pasaulē un varbūt kādreiz nākotnē arī Cēsīs!"Trešdien, 3. martā grāmata tiks atvērta attālināti Cēsu Vēstures un mākslas muzejā.
Interneta veikalos šo grāmatu būs iespējams iegādāties no 3. marta.


Grāmatu var iegādāties buki.lv un virja.lv interneta veikalos. Dainis Odziņš uzrakstījis grāmatu "Kamaniņu sports Cēsīs"
Dainis Odziņš uzrakstījis grāmatu "Kamaniņu sports Cēsīs"
Dainis Odziņš uzrakstījis grāmatu "Kamaniņu sports Cēsīs"
Dainis Odziņš uzrakstījis grāmatu "Kamaniņu sports Cēsīs"
2021.03.02. 4405
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK