Junioru pasaules kausa otrajā posmā Latvijas komandai sudraba godalga

Sestdien, 3. decembrī Lillehammeres ledus trasē, Norvēģijā Junioru Pasaules kausa otrais posms noslēdzās ar “Junioru” vīriešu sacensībām un komandu stafeti.

“Junioru” vīriešu konkurencē starp 23 sportistiem Kaspars Rinks izcīnīja piekto vietu. Lieliski iesākot pirmo braucienu, bet pieļaujot kļūdu trases augšdaļā, Rinks finišā sasniedza devīto labāko rezultātu. Otrajā braucienā, uzrādot labāko startu un izlabojot kļūdas, sportists finišēja ar otro ātrāko laiku, kas divu braucienu summā garantēja piekto vietu.

Robertam Dreimanim pirmajā braucienā 11. labākais laiks, bet otrajā – 16., kas divu braucienu summā ļāva ierindoties 14. pozīcijā.

Uzvara vācietim Marko Lēgeram (Marco Leger). Otrajā un trešajā vietā amerikāņi – Aidens Millers (Aiden Mueller) un Mets Greiners (Matt Greiner).

Komandu stafetē Latvijas valstsvienību pārstāvēja Zane Kaluma, Kaspars Rinks un Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns. Septiņu komandu konkurencē Latvija izcīnīja sudraba godalgu, uzvarētājiem Vācijas komandai piekāpjoties par 0.188 sekundēm. Savukārt trešajā vietā ierindojās Austrijas sportisti.

Trešais Junioru pasaules kausa posms norisināsies Vinterbergas ledus trasē, Vācijā no 7. līdz 11. decembrim.