Ar startiem Nāciju kausā, šonakt Amerikas Savienotajās Valstīs - Pārksitijā sāksies Viessmann Pasaules kausa izcīņas 5.posms kamaniņu sportā.
Vīru konkurencē Latvija startēs ar četriem kungiem – Mārtiņu Rubeni, kas ir izkritis no PK spēcīgāko sportistu grupas, Kristapu Mauriņu, Ināru Kivlenieku un Artūru Dārznieku.
Arī dāmu konkurencē mūsu komanda ir paplašinājusies. Līdzīgi kā Mārtiņš Rubenis arī Elīza Tīruma ir izkritusi no spēcīgāko sportistu grupas, un kopā ar otru Latvijas sportisti Ullu Zirni cīnīsies par vietu dalībai pamatsacensībās.
Divnieku konkurencē viss pa vecam. Nāciju kausā Latvija piedalīsies ar vienu ekipāžu - Oskaru Gudramoviču/Pēteri Kalniņu. Brāļu Andra Šica/ Jura Šiča divnieku ekipāža vietu pamatsacensībām nodrošinājuši jau pērn, kad PK izcīņas pēdējos trīs posmos startēja spēcīgāko sportistu grupā un šo pozīciju ir saglabājuši arī šobrīd.
Turam īkšķus!
2013.12.12.
10069
» Uzsākta jauno sportistu uzņemšana kamaniņu sportā – iespēja sākt ceļu uz augstākā līmeņa sacensībām
» Jauno sportistu uzņemšana kamaniņu sportā – attīstības sistēma visā Latvijā
» Latvijas kamaniņu sporta pārstāvji godināti Latvijas labāko sportistu un treneru ceremonijā
» LATVIJAS KAMANIŅU SPORTISTI GODINĀTI RĪGAS PILĪ – NOSLĒDZIES MiCo2026 OLIMPISKAIS CIKLS