Latvijas Olimpiskās izlases jaunakajai kamaniņu braucējai Ullai Zirnei šīs sacensības būs kā ģenerālmēģinājums pirms Sočiem, bet junioru izlases kodolam - Kendijai Aparjodei, Alisei Evelīnai Mitkus un Andai Upītei laba iespēja spēkies mēroties ar Pasaules uzlecošajām zvaigznēm.
Izlases spēcīgākajam junioram Rikam Kristenam Rozītim labu konkurenci sastādīs ne tikai citu valstu jaunie sportisti, bet arī A vecuma grupas izlases līderis un Pasaules kausa ieguvējs Kristers Aparjods un Edgars Karnītis, jo puišiem būs jāstartē vienā grupā.
Rīt savu meistarību rādīs gan juniores, gan juniori, bet jau parīt uz starta stāsies divnieku ekipāžas starp kurām būs arī mūsu Kristena Putina/ Kārļa Kriša Matuzeļa ekipāža. Sacensību nobeigumā kā jau tas ierasts būs komandu stafete.
Turam īkšķus!!!
Junioru un jauniešu izlases sportisti pārstāv šādas Latvijas pašvaldības:
Kendija Aparjode (Saulkrastu novads)
Kristers Aparjods (Saulkrastu novads)
Riks Kristens Rozītis (Siguldas novads)
Ulla Zirne (Siguldas novads)
Anda Upīte (Sējas nodavs)
Edgars Karnītis (Sējas novads)
Alise Evelīna Mitkus (Rīga)
Kārlis Krišs Matuzels (Rīga)
Kristens Putins ( Ropažu novads)
» 🏆 46. FIL Eiropas Junioru čempionāts kamaniņu sportā un 5. un 6. Junioru Pasaules kausa posmi!
» VĒSTURISKS PANĀKUMS LATVIJAS KAMANIŅU SPORTĀ – MARGITA SIRSNIŅA PASAULES ČEMPIONE!
» Pasaules kausa 7. posms Oberhofā: Latvijas kamaniņu braucēju rezultāti otrajā sacensību dienā
» Spraiga sacensību diena Oberhofā – Latvijas kamaniņu braucēji turpina cīņu Pasaules kausa sezonā!
» Sigita Bērziņa atgriežas ledus trasē – ceļš sākas Oberhofā!