Latvijas komandai augstā ceturtā vieta Kēnigzē

Latvijas kamaniņu sportisti Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks un Andris Šics/Juris Šics svētdien Pasaules kausa sacensībās Kēnigzē, Vācijā, izcīnīja augsto ceturto vietu komandu stafetē 12 valstu konkurencē.

Par pārliecinošiem sacensību uzvarētājiem šajā disciplīnā kļuva vācieši Natālija Geizebergere, Davids Millers, un Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, otro vietu izcīnīja kanādieši Aleksa Goha, Sems Ednijs un Valkers/Snits (+0,844), bet trešajā vietā austrieši Nina Reitmeiere, Daniels Fisters, un Penzs/Fišlers (+1,532).

Aiz Latvijas komandas palika vairākas ļoti spēcīgas komandas – ASV, Itālija un Krievija, kā arī Rumānija, Polija, Ukraina, Čehija un Slovākija.

Latvijas komandas ieņemtā ceturtā vieta ir atkārtots šīs sezonas labākais rezultāts, kas tika sasniegts decembra vidū PK sacensībās Siguldā.

Nākamās PK sacensības, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts, norisināsies pēc nedēļas Vācijas pilsētā Oberhofā.