
Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē sestdien, 9.martā, noskaidroti Latvijas čempioni kamaniņu sportā. Par uzvarētājiem pieaugušo konkurencē kļuva Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis un divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs ar Pēteri Kalniņu, savukārt junioriem ātrākie izrādījās Riks Kristens Rozītis, Ulla Zirne un Kristens Putins/Imans Marcinkēvičs.
E.Tīruma divu braucienu summā apsteidza savu vecāko māsu Maiju Tīrumu, kura pēc sacīkstēm paziņoja par sportistes karjeras beigšanu, savukārt trešajā vietā ierindojās juniore Ulla Zirne, aiz kuras palika vēl trīs Latvijas jaunās sposrtistes – Saiva Dambīte, Alise Evelīna Mitkus un Kendija Aparjode.
Rubenis sacensībās apsteidza Ināru Kivlenieku un Kristapu Mauriņu, kuriem sekoja juniori Riks Kristens Rozītis, Atrūrs Dārznieks, kā arī kamaniņu sporta treneris Zintis Šaicāns.
Divnieku ekipāžu konkurencē startēja divas ekipāžas – Oskars Gudramovičs ar Pēteri Kalniņu, kā arī juniori Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs. Uzvaru svinēja Gudramovičs ar Kalniņu.
Informāciju sagatavoja Latvijas Kamaniņu sporta federācija
» Murjāņu sporta ģimnāzijas izlaidums – jauno čempionu starts lielajiem mērķiem
» LEIKPLESIDA 2029 – TAS IR OFICIĀLI! Pasaules čempionāts kamaniņu sportā atgriežas ASV!
» Latvija aktīvi pārstāvēta FIL 73. kongresā Tamperē
» FIL kongress lemj: Krievijas sportisti nepiedalīsies 2026. gada ziemas olimpiskajās spēlēs
» Sper soli pretī sporta virsotnēm – Murjāņu sporta ģimnāzija izsludina uzņemšanu kamaniņu sportā