LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Roberts Plūme

Roberts Plūme

Pašvaldība - Ropažu novads

Facebook - lugeslider

Instagram - robertsplume

Augums - 181cm

Kamaniņu sportā - no 2011. gada

Pirmais treneris - Ingrīda Amantova

Hobiji - Basketbols, volejbols

Olimpiskā pieredze:

2022. gada XXIV Ziemas olimpiskās spēles Pekinā, Ķīnā 4. vieta divvietīgo ekipāži konkurencē, 3. vieta komandu stafetē.


Rezultāti:

2022./23. gada sezonas I PK posma BMW Sprinta kausā Insbrukā, Austrijā 2. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas II PK posmā Vistlerā, Kanādā 6. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas II PK posmā Vistlerā, Kanādā 2. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas III PK posmā Parksitijā, ASV 7. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas III PK posma BMW Sprinta kausā Parksitijā, ASV 9. vieta;

2022./23. gada sezonas IV PK posmā Siguldā, Latvijā 1. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas IV PK posmā Siguldā, Latvijā 1. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas V PK posmā Siguldā, Latvijā 2. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas V PK posmā Siguldā, Latvijā 1. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas 54. FIL Eiropas čempinātā Siguldā, Latvijā 2. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas 54. FIL Eiropas čempinātā Siguldā, Latvijā 1. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas 51. FIL Pasaules čempionāta BMW Sprinta kausā Oberhofā, Vācijā 4. vieta;

2022./23. gada sezonas 51. FIL Pasaules čempionātā Oberhofā, Vācijā 5. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas 51. FIL Pasaules čempionātā Oberhofā, Vācijā 3. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas VI PK posmā Altenbergā, Vācijā 3. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas VI PK posmā Altenbergā, Vācijā 3. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas VII PK posmā Vinterbergā, Vācijā 3. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas VII PK posma BMW Sprinta kausā Vinterbergā, Vācijā 7. vieta;

2022./23. gada sezonas VIII PK posmā Sanktmoricā, Šviecē 3. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas VIII PK posmā Sanktmoricā, Šviecē 4. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas IX PK posmā Vinerbergā, Vācijā 7. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē;

2022./23. gada sezonas IX PK posmā Vinerbergā, Vācijā 5. vieta komandu stafetē;

2022./23. gada sezonas deviņu PK kopvērtējumā 3. vieta;

2022./23. gada sezonas deviņu PK kopvērtējumā, ieskaitot BMW Sprinta kausus 3. vieta;

2021./22. gada sezonas I PK posmā Pekinā, Ķīnā 5. vieta;

2021./22. gada sezonas IV PK posmā Altenbergā, Vācijā 3. vieta;

2021./22. gada sezonas VI PK posmā Vinterbergā, Vācijā 4. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē, 1. vieta komandu stafetē;

2021./22. gada sezonas VIII PK posmā Sanktmoricā, Šveicē 3. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē, 1. vieta komandu stafetē;

2022. gada 53. FIL Eiropas čempionātā 3. vieta divvietīgo ekipāžu konkurencē, 1. vieta komandu stafetē;

2022. gada 3. FIL U-23 Eiropas čmepionātā Sanktmoricā, Šveicē 1. vieta;

2021./22. gada sezonas Pasaules kausu kopvērtējumā 7. vieta;

2021./22. gada sezonas Pasaules kausu kopvērtējumā (ieskaitot BMW Sprinta pasaules kausus) 8. vieta;

2021./22. gada sezonas BMW Sprinta pasaules kausu kpvērtējumā 8. vieta;

2020./21. gada IX PK posmā Sanktmoricā, Šveicē 1. vieta;

2021. gada 9. FIL U-23 Pasaules čempionātā 3. vieta;

2021. gada 50. FIL Pasaules čempionātā Kēningzē, Vācijā Sprinta kausa izcīņā 11. vieta;

2021. gada 50. FIL Pasaules čempionātā Kēningzē, Vācijā 12. vieta;

2020./21. gada VIII PK posmā Insbrukā, Austrijā BMW Sprinta kausa izcīņā 6. vieta;

2020./21. gada VIII PK posmā Insbrukā, Austrijā 4. vieta;

52. FIL Eiropas čempionātā Siguldā, Latvijā U-23 vecuma grupā 1. vieta;

52. FIL Eiropas čempionātā Siguldā, Latvijā 3. vieta;

2020./21. gada VI PK posmā Siguldā, Latvijā 3. vieta;

2020./21. gada sezonas I PK posmā Insbrukā, Austrijā komandu stafetē 4. vieta;

2020. gada Pasaules Kausa posmā Siguldā Nāciju Kausa izcīņā 6. vieta;

2018.g. - 39. FIL Junioru Eiropas čempionātā 8. vieta - divvietīgās ekipāžas, komandu stafetē - 5. vieta.

2018.g. - 33. FIL Junioru Pasaules čempionātā 12. vieta - divvietīgās ekipāžas, komandu stafetē - 6. vieta.

2016./2017.gada sezona- Junioru Pasaules kausu kopvērtējums - 17.vieta.

2017.g.- Junioru Eiropas čempionāts - 9.vieta divvietīgās ekipāžas, 3.vieta komandu stafete.

2017.g.- Junioru Pasaules čempionāts - 6.vieta divvietīgās ekipāžas, 4.vieta komandu stafete.

 

Moto: Strive for greatness.



Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Roberts Plūme
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK