Elīza Tīruma TOP 6 Eberspacher pasaules kausa ceturtajā posmā

Ceturtā pasaules kausa posma pirmā sacensību diena noslēdzās ar sieviešu sacensībām, kurās piedaīljās četras latvietes: Elīza Tīruma, Kendija Aparjode, Elīna Ieva Vītrola un Sigita Bērziņa.

Pirmajā braucienā Elīza Tīruma startēja ar noslēdzošo starta numuru, veica ļoti labu braucienu un ierindojās septītajā vietā, pirmā brauciena līderei austrietei Madeleinei Eglei (Madeleine Egle) piekāpjoties par 0.386 sekundēm.

Divas vietas aiz komandas biedrenes, devītajā pozīcijā, Kendija Aparjode, kura finišēja 53.186 sekundēs.

Sigitai Bērziņai 18. vieta [+0.855], bet Elīnai Ievai Vītolai otrais labākais starts, bet, trasē smagi kļūdoties, sportiste finišēja 27. pozīcijā [+1.527].

Otrajā braucienā Elīzai Tīrumai astotais labākais finiša laiks, kas divu braucienu summā garantēja sesto vietu [+0.981]. Tūlīt aiz tautietes, septītajā vietā, piekāpjoties vien 0.003 sekundes, Kendija Aparjode [+0.984].

Sigitai Bērziņai izcīnīta 18. vieta [+1.768], bet Elīnai Ievai Vītolai 23. pozīcija [+2.162].

Eberspacher pasaules kausa trešā posma uzvarētāja – austriete Madeleine Egle (Madeleine Egle) [1:45.208]. Otrajā vietā vāciete Julija Taubitsa (Julia Taubitz) [+0.293], bet trešā – Anna Berreitere (Anna Berreiter) [+0.585].

Svētdien, 12. decembrī Eberspacher pasaules kausa ceturais posms noslēgsies ar vīriešu sacensībām un komandu stafeti. Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē Sportacentrs.com TV un interneta portālā Sportacentrs.com.