LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Andris un Juris Šici jau atkal kāpj uz goda pjedestāla

Sestdien, 4. decembrī Eberspacher pasaules kausa trešais posms Sočos iesākās ar divvietīgo ekipāžu startiem, kur starp 24 duetiem arī divas Latvijas komandas: Andris Šics/Juris Šics un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Pirmajā braucienā Andris un Juris Šici, trases lejas daļā pieļaujot kļūdas, finišēja 49.782 sekundēs un ierindojās trešajā vietā. Pirmie, finišējot 49.642 sekundēs, mājinieki Bogdanovs/Prohorovs (Bogdanov/Prokhorov). Otrajā pozīcijā – vācieši Tonijs Eggerts/Saša Benekens (Toni Eggert/Sasha Benecken) [+ 0.127].

Savukārt otra Latvijas ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme pirmajā braucienā ierindojās 17. vietā [+ 0.914].

Otrajā braucienā Šiciem ceturtais labākais laiks, kas divu braucienu summā sportistiem garantēja vietu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena [+ 0.179]. Zelts – Krievijas duetam Andrejam Bogdanovam/Jurijam Prohorovam (Andrei Bogdanov/Jurii Prokhorov) [1:39.351], bet sudraba godalgu izcīnīja vācieši Tonijs Eggerts/Saša Benekens (Toni Eggert/Sasha Benecken) [+ 0.134].

Mārtiņam Botam/Robertam Plūmem otrajā braucienā 13. ātrākais finiša laiks, kas divu braucienu summā ļāva pakāpties par vienu pozīciju augšup un ierindoties 16. vietā.

Svētdien, 5. decembrī 15. ātrākās ekipāžas par godalgām cīnīsies BMW Sprinta kausā. Tātad uz starta dosies arī pieredzējusī Latvijas ekipāža – Andris Šics/Juris Šics. Diemžēl MārtiņšBots/Roberts Plūme pēc pamatsacensību rezultāta ir tulīt aiz strīpas, lai startētu BMW Sprinta kausā.

Šodienas turpinājumā plkst. 12.45 uz starta dosies četri Latvijas izlases sportisti: Riks Kristens Rozītis, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks un Gints Bērziņš.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē Sportacentrs.com TV un interneta portālā Sportacentrs.com.