LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvijas Junioru un jauniešu izlasei trīs zelta medaļas 43. Eiropas čempionātā

Sestdien, 15. janvārī tika aizvadīta Junioru un jauniešu sestā Pasaules kausa un 43. Junioru Eiropas čempionāta pirmā sacensību diena, kas norisinājās Bludenzā, Austrijā. Bludenzas ledus trase ir aptuveni 750 metrus gara un tā, galvenokārt, ir paredzēta treniņiem, kā arī sacensībām jaunajiem kamaniņu, skeletona un bobsleja sportistiem.


Junioru un jauniešu sestajā pasaules kausā, kas reizē ir arī 43. Eiropas čempionāts, pirmajā sacensību dienā par godalgām cīnījās “Jaunietes A”, “Jaunieši A”, “Jaunieši A” divvietīgās ekipāžas, “Jaunietes A” divvietīgās ekipāžas, “Junioru” sieviešu divvietīgās ekipāžas, “Junioru” vīriešu divvietīgās ekipāžas, kā arī sieviešu konkurences divvietīgās ekipāžas.


“Jaunietes A” meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Selīna Elizabete Zvilna, kura abus braucienus pārliecinoši veica ar labāko laiku. Savukārt Amandai Gorodņikovai Eiropas čempionātā un sestajā pasaules kausa posmā izcīnīta augstā piektā vieta.


“Jaunieši A” zēnu konkurencē Raimondam Baltgalvim diskvalifikācija par 200 gramu pārsvaru.


“Junioru” sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē zelta godalgu izcīnīja Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna, kuras abus braucienus veica ar pārliecinoši labāko finiša laiku. Tāpat arī sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē uzvaru izcīnīja juniores Viktorija Ziedina/Selīna Elizabete Zvilna. Savukārt astotā vieta Andai Upītei/Sanijai Ozoliņai, bet 15. vietā Marta Robežniece/Kitija Bogdanova.


“Jaunieši A” divvietīgo ekipāžu konkurencē piektajā un sestajā vietā abas Latvijas ekipāžas, attiecīgi, Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns un Jānis Gruzdulis-Borovojs/Uldis Jakseboga.


“Junioru” divvietīgo ekipāžu konkrencē Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs divu braucienu summā izcīnīja bronzas godalgu.


Aizvadot sešus pasaules kausus, tika apbalvoti arī labākie pasaules kausa kopvērtējuma sportisti. “Junioru” sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē pasaules kausu kopvērtējumā Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna ar izcīnītiem 430 punktiem ierindojās trešajā vietā.


“Junioru” vīriešu divvietīgo ekipāžu konkurencē ar izcīnītu 371 punktu trešajā vietā ierindojās Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs. Savukārt septītā vieta ar izcīnītiem 270 punktiem Eduardam Ševicam-Mikeļševicam/Lūkasam Krastam.


“Jaunietes A” konkurencē otro vietu ar izcīnītiem 410 punktiem dalīja Selīna Elizabete Zvilna un austriete Doroteja Švartsa (Dorothea Schwarz). Savukārt ar 214 punktiem septītajā vietā Agnija Bogdanova.


“Jaunieši A” divvietīgo ekipāžu konkurencē Raimondam Baltgalvim/Krišjānim Brūnam ar 297 punktiem piektā vieta.


“Jaunietes A” divvietīgo ekipāžu kopvērtējumā ar izcīnītiem 450 punktiem otrā vieta Martai Robežniecei/Kitijai Bogdanovai.


“Junioru” vīriešu konkurencē tūlīt aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā ar 236 punktiem – Kaspars Rinks.


Svētdien, 16. janvārī sacensības turpināsies ar “Junioru” vīriešu un “Junioru” sieviešu sacensībām, kā arī komandu stafeti.

2022.01.15. 1872
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK