LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Eberspächer Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās Ševics-Mikeļševics/Krasts izcīna sudrabu

Ceturtdien, 8. decembrī Nāciju kausā jeb kvalifiācijas sacensībās par vietu Eberspächer Pasaules kausa otrajā posmā cīnījās  Kendija Aparjode un Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts.

Pārējie Latvijas sportisti – Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme – ir izcīnījuši vietu stiprāko grupā pēc iegūtajiem punktiem pēdējos trijos Eberspächer pasaules kausa posmos. Savukārt Anda Upīte/Sanija Ozoliņa uz Ziemeļamerikas pasaules kausa posmiem nedevās.

Par vietu pamatsacensībās cīnījās 25 sportistes. Kendija Aparjode tūlīt aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā, trešajai vietai piekāpjoties par 0.042 sekundēm.

Uzvaru izcīnīja Vācijas sportiste Dajana Eitbergere (Dajana Eitberger) [38.856]. Otrā – austriete Liza Šulte (Lisa Schulte) [+0.114]. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpien kāpa vāciete Merle Frābele (Merle Frabel) [+0.124].

Vīriešu divvietīgo ekipāžu konkurencē starp četriem duetiem Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts izcīnīja sudraba godalgu, mājiniekiem piekāpjoties par 0.711 sekundēm.

Uzvara kanādiešiem Devinam Vardropem/Kolam Antonijam Zajanskim (Devin Wardrope/Cole Anthoniy Zajanski) [38.647]. Savukārt bronzas godalga ASV sportistiem Zaharijam Di Gregorio/Sīnam Hollanderam (Zachary Di Gregorio/Sean Hollander) [+0.889].

Piektdien, 9. decembrī uz starta dosies un par godalgām cīnīsies vīrieši un sievietes, tajā skaitā arī pieci Latvijas sportisti: Gints Bērziņš, Kristers Aparjods, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un Kendija Aparjode.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē TV6, portālā tv3.lv, TV3 Play, kā arī Go3.

 

 Piektdiena, 9. decembris

23.00 1. brauciens VĪRIEŠI

00:30 2. brauciens VĪRIEŠI

02:00 1. brauciens SIEVIETES

03:30 2. brauciens SIEVIETES


Sestdiena, 10. decembris

21:00 1. brauciens VĪRIEŠU divvietīgās ekipāžas

21:46 1. brauciens SIEVIEŠU divvietīgās ekipāžas

22.40 2. brauciens VĪRIEŠU divvietīgās ekipāžas

23.24 2. brauciens SIEVIEŠU divvietīgās ekipāžas

00.50 Komandu stafete

 

Nāciju kauss
V
Sportiste
Valsts
Laiks
1.
Dajana Eitberger  
Vācija  
38.856  
2.
Lisa Schulte  
Austrija  
+0.114  
3.
Merle Frabel  
Vācija  
+0.124  
4.
Kendija Aparjode  
Latvija  
+0.166  
Nāciju kauss
V
Ekipāža
Valsts
Laiks
1.
Devin Wardrope/Cole Anthony Zajanski  
Kanāda  
38.647  
2.
Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts  
Latvija  
+0.711  
3.
Zachary Di Gregorio/Sean Hollander  
ASV  
+0.889  
2022.12.09. 546
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK