Kasparam Rinkam otrā zelta medaļa. Abi sieviešu dueti uz goda pjedestāla

Piektdien, 9. decembrī Vinterbergas ledus trasē Vācijā norisinājās Junioru Pasaules kausa trešais posms kamaniņu sportā.

Pirmo sacensību dienu iesāka “Junioru” vīrieši, kurā Latvijas valstsvienību pārstāvēja Kaspars Rinks un Roberts Dreimanis.

Trīsdesmit “Junioru” vīriešu konkurencē Kaspars Rinks izcīnījas zelta godalgu, abos braucienos uzstādot gan pirmo starta, gan finiša laiku. Latvietim par 0.342 sekundēm piekāpās vācietis Marko Legers (Marco Leger). Savukārt bronzas godalgu izcīnīja Austrijas sportists Noa Kallans (Noah Kallan) [+0.622].

Savukārt Roberts Dreimanis izcīnīja 28. pozīciju [+6.340].

Tāpat uz starta devās un par godalgām cīnījās “Junioru” vīriešu un sieviešu divvietīgās ekipāžas, tostarp Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs, Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna un Marta Robežniece/Kitija Bogdānova.

Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē latvietes kāpa uz otrā un trešā goda pjedestāla pakāpiena. Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna abos braucienos uzrādīja labāko starta laiku, bet divu braucienu summā izcīnīja sudraba godalgu [+0.230]. Otra Latvijas ekipāža – Marta Robežniece/Kitija Bogdānova sacensībās uzrādīja otro un trešo ātrāko braucienu, kas divu braucienu summā sportistēm garantēja vietu uz goda pjedestālā trešā pakāpiena [+0.34]. Sacensību uzvarētājas itālietes Nadia Falkensteinere/Annalēna Hubere (Nadia Falkenseiner/Annalen Huber) [1:37.06].

“Junioru” vīriešu duetu konkurencē Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs izcīnīja piekto vietu. Savukārt Raimonds Baltgalvis/Krišjānis brūns ierindojās sestajā pozīcijā.

Sestdien, 10. decembrī Junioru pasaules kausa trešais posms noslēgsies ar “Junioru” sieviešu sacensībām un komandu stafeti.