Junioru pasaules kausa trešajā posmā Latvijas komanda izcīna sudrabu

Sestdien, 10. decembrī Junioru pasaules kausa trešais posms noslēdzās ar “Junioru” sieviešu sacensībām un komandu stafeti.

“Junioru” sieviešu konkurencē starp 32  sportistēm labāko rezultātu no latvietēm uzrādīja Zane Kaluma, kura divu braucienu summā izcīnīja sesto vietu [+0.503]. Tūlīt aiz komandas biedrenes, septītajā vietā Frančeska Bona, kura pirmajā braucienā uzrādīja ceturto labāko laiku, bet otrajā braucienā – vienpadsmito [+0.554].

Pirmās divas vācietes. Uzvara Ankai Janikei (Anka Janicke) [1:27.788]. Otrajā vietā Alīna Broudigama (Alina Bräutigam) [+0.187]. Savukārt bronzas godalgu izcīnīja itāliete Aleksandra Oberštolca (Alexandra Oberstolz) [+0.297].

Komandu stafetē Latvijas komanda ar Frančesku Bonu, Kasparu Rinku un Raimondu Baltgalvi/Krišjāni Brūnu tās sastāvā izcīnīja sudraba godalgu. Uzvara – Vācijas valstsvienības komandai. Savukārt trešajā vietā ierindojās ASV sportisti.

Nākamās nedēļas izskaņā Vācijas pilsētā Altenbergā norisināsies ne vien Junioru pasaules kausa ceturtais posms, bet arī 44. Junioru Eiropas čempionāts.