LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvieši kvalificējas Eberspacher Pasaules kausa septītajam posmam Vinterbergā

Piektdien, 10. februārī norisinājās 45. kamaniņu sporta sezonas ierastais Nāciju kauss, kurā par vietu Eberspacher Pasaules kausa septītajā posmā cīnījās arī divi Latvijas Junioru izlases atlēti: Kaspars Rinks un Frančeska Bona.

Kaspars Rinks 20 sportistu lielā konkurencē Nāciju kausā izcīnīja sesto vietu [+0.241]. Uzvara rumānim Valentīnam Kretu (Valentin Cretu) [52.412]. Otrajā vietā Vācijas sportists Florians Muellers (Florian Mueller) [+0.034]. Savukārt bronzas godalga amerikānim Džonatanam Ērikam Gustavsonam (Johnatan Eric Gustavson) [+0.101].

Sieviešu konkurencē Frančeska Bona uzrādīja trešo labāko starta laiku un finišēja desmitajā pozīcijā, kvalificējoties pamatsacensībām [+0.842]. Pirmo vietu izcīnīja austriete Hanna Proka (Hannah Prock) [56.202]. Otrajā vietā Prokas komandas biedrene Lisa Šulte (Lisa Schulte) [+0.021]. Savukārt bronzas godalga ASV sportistei Emīlijai Svīnijai (Emily Sweeney) [+0.084].

Sestdien, 11. februārī uz starta dosies un par godalgām cīnīsies sieviešu un vīriešu divvietīgās ekipāžas, kā arī vīrieši.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.