Latvijai komandu stafetē 6.v. - PK 4.posmā

Ar dāmu startu un komandu stafeti, pagājušo nakti Kanādā - Vistleras trasē noslēdzās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 4.posms kamaniņu sportā.

Dāmu konkurencē no Latvijas uz starta devās Elīza Tīruma.

23 dalībnieču vidū, mūsu sportiste divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 14.399 sekundes, izcīnīja 18.vietu. Uzvarētājai, Natālijai Geisenbergai no Vācijas, Elīza piekāpās par 0.987 sekundēm.

Komandu stafetē Latviju pārstāvēja Elīza Tīruma, Kristaps Mauriņš un Andra Šica/Jura Šica divnieku ekipāža. Uzrādot laiku 2 minūtes 5.193 sekundes, mūsu komanda izcīnīja 6.vietu.

Par stafetes uzvarētājiem tika atzīta Vācijas komanda, kuras sastāvā bija Natālija Geisenberga, Fēlikss Lohs un Tobiasa Vendla/ Tobiasa Artla duets. Vācijas komanda finiša līniju šķērsoja pēc 2 minūtēm 3.791 sekundēm. Mūsējie uzvarētājiem zaudēja 1.402 sekundes.