Brāļiem 10.v.,Ulla apsteidz Elīzu PK 5.posmā

Ar divnieku ekipāžu startu, aizvadītajā naktī Pārksitijas trasē, Amerikas Savienotajās Valstīs, sākās Viessmann Pasaules kausa izcīņas 5.posma pamatsacensības kamaniņu sportā.

Divnieku konkurencē startēja abas mūsu ekipāžas – Andris Šics/Juris Šics un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.
Divu braucienu summā, uzrādot laiku 1minūte 28.104 sekunde, ātrākie no mūsējiem bija A.Šica/J.Šica ekipāža. Sacensību uzvarētājiem Tobiasam Vendlsam/Tobias Ārtlsam no Vācijas zaudējot 0.778 sekundes, puiši izcīnīja 10.vietu.
O.Gudramoviča/P.Kalniņa duets ar rezultātu 1minūte 28.331 sekundes, ierindojās trīs pozīcijas zemāk – 13.vieta. T. Vendlsam/T. Ārtlsam piekāpjoties par 1.005 sekundi.

Dāmu konkurencē teicamu sniegumu, savstarpējā konkurencē, demonstrēja mūsu jaunākā izlases dalībniece Ulla Zirne. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 28.468 sekundes, Ulla izcīnīja 18.vietu. Savu komandas biedreni Elīzu Tīrumu atstājot aiz sevis – 23.pozīcijā. Elīza divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 29.230 sekundes un no uzvarētājas, Vācijas sportistes, Natālijas Geisenbergas, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 27.628 sekundes, atpalika par 1.602 sekundēm. Ulla Geisenbergai zaudēja 0.840 sekundes.

Šonakt uz starta dosies vīri. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Inārs Kivlenieks un Mārtiņš Rubenis, kuri Nāciju kausā nodrošināju sev dalību pamatsacensībās. Kristaps Mauriņš un Artūrs Dārznieks nespēja pārvarēt barjeru un nekvalificējās PK. 5.posmam.