LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Notiks sacensības ''Latvijas kauss''

20. – 21.decembrī, Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē notiks tradicionālās sacensības ‘’Latvijas kauss’’ kamaniņu sportā.


Līdzās vīriem un dāmām sacensībās startēs juniori, juniore, kā arī jaunieši un jaunietes A,B, C un D vecuma grupās.


Vīru konkurencē uz starta līnijas stāsies Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Artūrs Dārznieks, kuriem pievienosies arī mūsu labākais juniors Riks Kristens Rozītis.


Pirms gada Latvijas kausu vīru konkurencē izcīnīja Mārtiņš Rubenis, aiz sevis atstājot Ināru Kivlenieku un Kristapu Mauriņu, bet junioriem ātrākais bija Rozītis.


Dāmu konkurencē Elīzai Tīrumai, kas uzvaru Latvijas kausā izcīja jau pirms gada, un Saivai Dambītei, kas vēl pagājušo gadu startēja starp juniorēm, spēkiem nāksies mēroties ne tikai ar mūsu olimpiskā izlases jaunāko dalībnieci Ullu Zirni, bet arī juniorēm Kendiju Aparjodi, Alisi Evelīnu Mitkusu un Paulu Ābelīti.


Juniorēm Latvijas kausu pagājušo gadu izcīnīja Ulla Zirne, kas aiz sevis atstāja Saivu Dambīti un Kendiju Aparjodi.


Ar olimpiskās izlases divnieku ekipāžām Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš spēkiem mērosies juniori Kristens Putins / Kārlis Krišs Matuzels.


Jauniešiem A grupā startam sacensībās pieteikti 9 sportisti. Starp viņiem ir arī Kristers Aparjods kurš sevi teicami parādījis PK izcīņā junioriem. Jaunietēm šajā pašā vecuma grupā startēs trīs sportistes, bet pārējās vecuma grupas – B,C un D kopā pulcēs vairāk kā 30 dalībniekus.


Sacensību programma:


20.decembris


14:00 2 treniņbraucieni Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši „A”, Divvietīgās ekipāžas
15.00 2 treniņbraucieni Jaunietes „A”, Jaunietes „B”
15:30 2 treniņbraucieni Jaunietes „B”, Jaunieši „C” un „D”, Divvietīgās ekipāžas -   Jaunieši


17:00 Izloze


21.decembris


14.00 1. un 2. Sacensību brauciens Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši „A”, Divnieki 15.00 1.un 2.  Sacensību brauciens Jaunietes „A” un „B” grupā


15:30 1.un 2. Sacensību brauciens Jaunietes „B”, Jaunieši „C” un „D”, Divnieki - Jaunieši


17:00 Apbalvošana


 

2013.12.18. 10224
Atbalstītāji »

Visi atbalstītāji
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK