LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Siguldas PK posmam gatavojas 10 Latvijas sportisti

Šīs sezonas 4.Pasaules kausa posmam kamaniņu sportā, kas nedēļas nogalē norisināsies Siguldas trasē, gatavojas 10 Latvijas sportisti. PK pamatsacensībām šobrīd jau kvalificējies Inārs Kivlenieks un brāļu Šicu ekipāža, kuri kopvērtējumā ir līderu grupā, bet pārējiem būs jāstartē atlases sacensībās jeb Nāciju kausā.


Latvijas komanda pirmdien atgriezusies no iepriekšējām PK sacensībām Vācijas pilsētā Altenbergā un jau gatavojas Siguldas posmam. Tuvākajās dienās treniņus trasē sāks Maija un Elīza Tīruma, Inārs Kivlenieks, Mārtiņš Rubenis, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kā arī Saiva Dambīte, kurai šīs būs pirmās PK sacensības šosezon.


Jaunajiem Latvijas kamaniņu sportistiem – Ullai Zirnei, Alisei Mitkus, Rikam Kristenam Rozītim, Artūram Dārzniekam, Rihardam Lozberam un ekipāžai Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs šīs nedēļas nogalē jāstartē junioru PK posmā Kēnigzē, Vācijā.


Siguldas PK posmam pieteikušies 140 sportisti no 27 valstīm. Piektdien paredzētas Nāciju kausa sacensības, kurās jāstartē Rubenim, Mauriņam, māsām Tīrumām un Dambītei, kā arī Gudramovičam ar Kalniņu. Lai izcīnītu vietu pamatsacensībās, vīriešu konkurencē Nāciju kausa braucienā jābūt starp labākajiem 17, dāmām – 14, bet ekipāžām – labāko desmitniekā.


Pēc aizvadītajiem trīs PK posmiem, Kivlenieks kopvērtējumā ieņem 14.vietu, Rubenis ir 16., Mauriņš 33.vietā, Maija Tīruma atrodas 17., Elīza Tīruma 25.vietā, brāļi Šici 8.vietā, bet Gudramovičs/Kalniņš 22.vietā.


Pasaules kausa sacensības Siguldā notiks sestdien un svētdien – 15. un 16.decembrī. Sestdien pulksten 09:10 uz starta izies dāmas un plkst.11:45 divnieku ekipāžas, savukārt svētdien plkst. 09:10 startēs kungi, bet 12:45 paredzēta komandu stafete. Sacensības tiešraidē demonstrēs telekanāls TV6.

2012.12.10. 8797
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK