K.Mauriņš:''Būtiski ir tik uz A starta grupu ''

32 vīru konkurencē pirmais trasē no mūsējiem devās Kristaps Mauriņš kurš pirmajā braucienā finiša līniju šķērsojot pēc 44.195 sekundēm, Vācijas sportistam Felix Loch kas izvirzījās par sacensību līderi zaudējot 0.685 sekundes, ierindojās 17.vietā.

Mārtiņam Rubenim pirmā brauciena starts un trases augšdaļa īsti nepadodas. Līdz ar to, sacensību līderim zaudējot 0.560 sek., pēc pirmā brauciena 11.vieta (44.070 sek.).

Inārs Kivlenieks savu pirmo mēģinājumu veica stabili - finišējot pēc 44.016 sekundēm un līderim zaudējot 0.506 sekundes ierindojās 9.vietā, kas viņam ļāva būt labākajam no Latvijas sportistiem pēc pirmā brauciena.

Otrajā braucienā Kristaps Mauriņš savu sniegumu uzlabojot par 0.325 sekundes simtdaļām finišē pēc 43.870 sekundēm un divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 28.065 sekundes ierindojās 11.vietā. Sacensību uzvarētājam Felix Loch kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1minūte 26.957 sekundes Kristaps piekāpās 1.108 sekundi.

Savu šodienas sniegumu Kristaps komentē:’’Otrais brauciens izdevās krietni vien labāk jau startā un arī mazāk kļūdas bija trasē. Kopumā esmu apmierināts. Būtiski ir tiks uz A starta grupu Sočos. Arī ledus kvalitāte sacensībās bija labāka ne kā treniņos, kad gaisa temp bija +10grādi un trasē veidojās sarma.’’

Mārtiņš Rubenis otro braucienu veicot 43.901 sekundēs savu sniegumu uzlabo par 0.169 sekundes simtdaļu un divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 27.971sekundes sacensību uzvarētājam piekāpjoties par 1.014sekundi ierindojās 8.vietā.

Ināram Kivleniekam diemžēl neizdodas uzlabot savu sniegumu - 44.057 sekundes. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1minūte 28.073 sekundes viņš līderim zaudēja 1.116 sekundi un palika 12.vietā.

Viessmann Pasaules kausa 7.posms vīriešiem ( 32 dalībnieki)

1. Felix Loch (GER) - 1:26.957
2. Andi Langenhan (GER) - 1:27.152
3. Julian von Schleinitz (GER) - 1:27.523

8. Mārtiņš Rubenis - 1:27.971
11.Kristaps Mauriņš - 1:28.065
12. Inārs Kivlenieks - 1:28.073