Rubenim pārliecinoša uzvara Nāciju kausā Siguldā

Latvijas kamaniņu sportists Mārtiņš Rubenis šodien pārliecinoši uzvarēja Nāciju kausa sacensībās Siguldā, tādējādi arī kvalificējoties ceturtajam Pasaules kausa posmam. Veiksmīgs starts arī otram Latvijas pārstāvim Kristapam Mauriņam, kuram braucienā 8.vieta. Lai kvalificētos PK posmam, sportistiem bija jātiek labāko 17 vidū.

Rubenis sacensībās startēja ar pirmo numuru, un viņa uzrādītais laiks 49,000 sekundes palika nepārspēts līdz sacensību beigām. Mauriņš startēja ar 13.numuru, un viņa rezultāts finišā 49,482, kas deva 8.vietu 33 dalībnieku konkurencē.

Otro un trešo vietu sacensībās izcīnīja Krievijas sportisti Aleksandrs Peretjagins (+0,198) un Viktors Kneibs (+0,269).

Piektdien Nāciju kausa sacensības jāaizvada vēl vairākiem Latvijas sportistiem. Dāmu konkurencē startēs Maija un Elīza Tīrumas, kā arī Saiva Dambīte un Kendija Aparjode. Divnieku ekipāžu konkurencē startēs Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.

Ināram Kivleniekam un brāļu Šicu ekipāžai atlases sacensībās nav jāstartē.

Pasaules kausa sacensības Siguldā notiks sestdien un svētdien. Visus braucienus būs iespējams vērot telekanāla TV6 tiešraidēs.