Bots/Plūme Altenbergā izcīna bronzu

Sestdien, 4. februārī Eberspacher Pasaules kausa sestā posma pirmā sacensību diena iesākās ar vīriešu un sieviešu divvietīgo ekipāžu sacensībām, kurās piedalījās četras Latvijas ekipāžas: Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Anda Upīte/Sanija Ozoliņa, kā arī juniores Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna.

Vīriešu divvietīgo ekipāžu konkurencē pirmajā braucienā Mārtiņš Bots/Roberts Plūme finišā uzrādīja trešo labāko laiku. Otrajā braucienā latvieši savu pirmā brauciena rezultātu uzlaboja par 0.138 sekundēm un divu braucienu summā izcīnīja vietu uz goda pjedestāla trešā pakāpiena [+0.218]. Sudrabs un zelts vāciešiem. Attiecīgi – otrajā vietā Tobiass Vendls/Tobiass Arlts (Tobias Wendl/Tobias Arlt) [+0.066], bet pirmie – Pasaules čempioni Eggerts/Benekens [1:24.158].

Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts lieliski veica pirmo braucienu un ierindojās ceturtajā vietā, bet otrajā braucienā sportisti trasē pieļāva rupju kļūdu, divu braucienu summā ierindojoties astotajā pozīcijā [+0.663].

Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Andai Upītei/Sanijai Ozoliņai pirmajā braucienā piektais labākais laiks, otrajā – ceturtais, pirmā brauciena rezultātu uzlabojot par 0.106 sekundēm, kas divu braucienu summā ļāva ierindoties tūlīt aiz goda pjedestālā, ceturtajā vietā [+0.566].

Uz goda pjedestālā Austrijas, Vācijas un Itālijas sportistes. Zelts itālietēm Voetterei/Oberhoferei (Voetter/Oberhofer) [1:25.650]. Sudrabs vācietēm Degenhardai/Rozentālai (Degenhardt/Rosenthal) [+0.051]. Savukārt bronza austrietēm Eglei/Kippai (Egle/Kipp) [+0.277].

Jaunākā Latvijas ekipāža Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna veica labu pirmo braucienu un ierindojās sestajā vietā, bet otrajā braucienā pieļāva rupju kļūdu un divu braucienu summā izcīnīja devīto vietu [+2.179].

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.