Eberspacher Pasaules kausa sestajā posmā divas no latvietēm TOP 10

Eberspacher Pasaules kausa sestā posma pirmā sacensību diena noslēdzās ar sieviešu stratiem, kur 30 sportistu lielā konkurencē par godalgām cīnījās arī trīs latvietes: Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un Kendija Aparjode.

Labākā no latvietēm Elīna Ieva Vītola, kura pirmajā braucienā uzrādīja otro labāko starta laiku un finišēja ceturtajā pozīcijā. Otrajā braucienā, pasliktinoties laikapstākļiem, Vītola trasē devās kā viena no pēdējām, un piesnigušās trases dēļ sportiste savam pirmajam braucienam zaudēja 0.196 sekundes, kas divu braucienu summā Vītolai ļāva ierindoties piektajā pozīcijā [+0.723].

Kendijai Aparjodei abos braucienos devītais labākais finiša laiks un divu braucienu summā izcīnīta desmitā vieta [+0.929]. Savukārt tūlīt aiz komandas biedrenes, 11. pozīcijā divu braucienu summā ierindojās Sigita Bērziņa [+1.036].

Uz goda pjedestāla tikai Vācijas sportistes. Trešajā vietā Dajana Eitbergere (Dajana Eitberger) [+0.330]. Sudraba godalga Annai Berreiterei (Anna Berreiter) [+0.307]. Savukārt zelta godalgu svinēja Jūlija Taubitza (Julia Taubitz) [1:45.727].

Svētdien, 5. februārī sacensības turpināsies ar vīriešu startiem, kur par godalgām cīnīsies arī trīs latvieši: Gints Bērziņš, Kristers Aparjods un juniors Kaspars Rinks. Savukārt sacensības noslēgs Komandu stafete sadarbībā ar BMW.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.