LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Zinātniski pētnieciskās aparatūras izstāde LSPA

Ceturtdien – 17.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) speciālisti prezentēs Akadēmijā pieejamo zinātniski pētniecisko aparatūru un dažādas sporta pētnieciskās metodikas sporta jomas profesionāļiem, studentiem un citiem interesentiem. Prezentācijas mērķis ir ieinteresēt sporta speciālistus tālākai sadarbībai ar sporta zinātniekiem.


LSPA organizētās Zinātnes dienas ietvaros, interesentiem būs iespēja izmēģināt viņus interesējošo aparatūru, vienlaicīgi kontaktējoties ar Akadēmijas speciālistiem, kuri ir kompetenti aparatūras pielietošanā un var palīdzēt uzlabot treniņu procesa organizēšanu, lai pilnveidotu sportistu fizisko, taktisko, tehnisko, psiholoģisko un cita veida sagatavotību.


Interesentiem būs pieejami vairāk nekā 30 aparāti, kas nosaka sportistu funkcionālo stāvokli, testē reakcijas ātrumu, skatiena koncentrēšanās noturību vai emocionālo līmenī. Plašajā aparatūras klāstā būs apskatāma arī lokālās vibrostimulācijas iekārta; šaušanas trenažieris, kur operatīvi redzamas slēptās tēmēšanas un mēlītes nospiešanas kļūdas; sportista statiskā un dinamiskā līdzsvara testēšanas un novērtēšanas platforma, kā arī ķermeņa kompozīcijas testēšanas un novērtēšanas aparatūra.


Zinātniski pētnieciskās aparatūras izstāde LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333, Sporta spēļu zālē) būs skatāma 17.aprīlī no pulksten 9:45 - 12:00. Laipni aicināti visi interesenti, tai skaitā žurnālisti!


Paralēli izstādei Akadēmijā notiks Sporta zinātnes konference, kurā ar 50 referātiem uzstāsies pārstāvji no LSPA un citām Latvijas augstskolām, kā arī sporta zinātnieki no Lietuvas. Konferenci pulksten 9:00 atklās akadēmijas rektors, profesors Jānis Žīdens un zinātņu prorektors profesors Juris Grants. Savukārt Latvijas Handbola federācijas nacionālo izlašu direktors, starptautiskās kategorijas handbola tiesnesis, LSPA Dr.paed. Renārs Līcis konferences plenārsēdē dalīsies pieredzē par zinātnes un prakses saistību sporta spēlēs.


Zinātniskās konferences darbs LSPA telpās notiks no pulksten 12:30 – 16:00. Tas noritēs sešās sekcijās:


· Sporta vadība (409.aud.)


· Rekreācija (B korpuss 35.kab.)


· Funkcionālo spēju un fizisko īpašību pētniecība (306.aud.)


· Sporta un veselības medicīniski bioloģiskie aspekti (248.aud.)


· Studentu sports un fiziskā sagatavošana (LSPA Manēžā, Vieglatlētikas metodiskais kab.)


· Skolas sporta izglītība (16.aprīlis, 300.aud.)


 Zinātniski pētnieciskās aparatūras izstāde LSPA
2014.04.16. 9493
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK