LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Veterānu sacensības, LKSF 50

 

Sestdien, 24. februārī Bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda", Šveices ielā 13 ikviens kamaniņu sporta veterāns ir aicināts piedalīties gan veterānu sacensībās "LKSF Sprints", gan “Vučko” sacensībās, kā arī ikviens, kas nepiedalīsies sacensībās ir aicināts uz svinībām par godu Latvijas Kamaniņu sporta federācijas 50. gadadienai.

 

LKSF Sprinta sacensības norisināsies no plkst. 10.00 līdz 12.00

Visiem interesentiem, kas vēlas ņemt dalību veterānu sacensībās "LKSF Sprints" lūgums iesūtīt aizpildītas pieteikuma anketas līdz 2018. gada 19. februārim.

Iesniedzot pieteikuma anketu, iesniedzējs apstiprina, ka viņa veselības stāvoklis atļauj ņemt dalību sacensībās, kā arī apstiprina to, ka tam ir nelaimes gadījumu apdrošināšana.

LKSF sprinta sacensībās katram veterānam ir paredzēts viens sacensību brauciens no "Pionieru" starta jeb 9. virāžas vecuma grupās 30+ un 50+ gadi.

Reģistrācija no plkst. 9.00 sieviešu startā.

Latvijas Kamaniņu sporta federācija katram dalībniekam nodrošina kamanu un ķiveri, pārējo sacensību ekipējumu katram dalībniekam ir jānodrošina pašam.

 

"Vučko" sacensības norisināsies no plkst. 12.00 līdz 16.00

Ikviens interesents var piedalīties arī "Vučko" sacensībās, nokomplektējot komandu piecu cilvēku sastāvā, aizpildot pieteikuma anketu un iemaksājot dalības maksu 25,- EUR (par "Vučko").


Pieteikumus par dalību "Vučko" sacensībās lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 19. februārim.

Visi dalībnieki, kas piedalīsies vai nu LKSF Sprinta vai "Vučko" sacensībās pie reģistrācijas saņems aproces, ar kurām pēc sacensībām droši varēs doties uz telti (15 virāžas laukumā) un iestiprināties. Savukārt, visiem tiem, kas nepiedalīsies nevienās no sacensībām, ieeja teltī par ziedojumiem.


Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK