LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Sigulda

Sigulda

Country - Latvia

Link - Sigulda

Length - 1200 m

Curves - 16

Speed - 120 km/h

Mūsu kamaniņu braucēju mājas trase. Tā ir viena no sarežģītākajām trasēm pasaulē, bet tai pat laikā, tas netraucē šiem ledus labirintiem būt par vieniem no iecīnītākajiem arī citu valstu sportistu starpā.

Šķiet, šī ir vienīgā trase pasaulē, kur no vīru starta paverās elpu aizraujoša panorāma! Gauja un tās senleja fonā, kaut kur tur... lejā, kādā rod iedvesmu, bet kādam citam, kam ir bail no augstuma, lieku stresu. 

Siguldas trase, lai arī nav no tām ātrākajām, ir pietiekoši strauja, lai jau 119km/h būtu liela spēku pārbaude, jo ātrumu jūt, pat ļoti! No vīriešu starta, parasti, lielākās kļūdas pieļauj jau trases augšdaļā, jo tiem tā ir gana piņķerīga, bet dāmām lielākais pārbaudījums, šķiet, ir 15 virāža, kuras lielais centrbēdzes spēks, pārniedz sportistu spējas turēties tam pretīm- galva tiek atliekta līdz ledum un, ja sportists tam nav gatavs - uz brīdi zaudē kontroli pār kamanu.

Divnieku ekipāžām sarežģītas ir straujās pārejas no 12 un 13 virāžu un no 13 uz 14, jo divi sportisti, kas guļ viens uz otra, ir augstāki nekā tie, kas brauc pa vienam- līdz ar to nestabilāki. 

Mēs ļoti lepojamies ar Siguldas trasi, jo tā vienmēr ir spējusi sagatavot lielisku ledu gan treniņiem, gan sacensībām un visi pasaules līmeņa pasākumi, kas tajā tiek rīkoti, pēc tam saņem atzinīgu novērtējumu. 

6.stāvs- Vīriešu starts. Startē kamaniņbraucēji- Vīriešu (pieaugušo) konkurencē.

5. stāvs- Bobsleja starts. Startē bobslejisti un skeletonisti.

5. stāvs- Junioru starts. Startē kamaniņbraucēji- Puiši Juniori.

Dāmu starts- Startē Sievietes, Juniores, Jaunieši 'A' un divvietīgās ekipāžas pieaugušajiem kamaniņu sportā. Kā arī izklaides nobraucieni ar bobsleja kamanām un «vučko»

«Dāmu pakāje»- Startē Jaunietes 'A' un divvietīgās ekipāžas Jaunieši 'A'


«Pionieru starts»- Startē Divvietīgās ekipāžas Jaunieši 'A'
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Sigulda
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK