LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Sochi

Sochi

Country - Russia

Length - 1475 m

Curves - 17

Pati jaunākā trase, kas, kā jau visiem zināms, ir celta priekš Soču Olimpiskajām spēlēm. Lielai daļai cilvēku rodās jautājums, kā gan vasaras kūrortā var nodarboties ar sporta veidu, kas pieskaitāms pie ziemas? Ir arī atibilde- trase neatrodas pašā pilsētā blakus siltajām jūras smiltiņām, bet gan kalnos, apmēram stundas braucienā no pilsētas, kas 2014.gadā gatavojas uzņemt olimpiešus. 

Pati trase ir ļoti interesanta un tai līdznieces, šķiet, pasaulē veltīgi meklēt. Ir gan liels ātrums un straujas virāžas, kā "strādājamās" trasēs, gan arī virāžas, kuras ir garas, lēzenas kā "guļamajās"! Ļoti liela uzmanība jāpievērš arī virāžām un taisnēm, kas ir pret kalnu, ja sanāk kļūdīties pirms tām, tiek zaudēts ātrums un līdz finišam to atgūt nav iespējams. Kā jau visās jaunajās trasēs, arī šajā mēs varam cerēt uz labiem rezultātiem, jo, lai arī latviešu tehnika nav tik ātra kā dažu labu konkurentu, mēs tomēr esam tie, kas samērā ātri atrod ātrākās un labākās trajektorijas. 

Olimpiskās spēles Sočos būs īpašas ar to, ka tājās pirmo reizi sacensības tiks aizvadītas jaunā (priekš Olimpiskām spēlēm) disciplīnā- stafetē. Latvijas komanda jau divas reizes ir gozējusies ar Eiropas čempionu medaļām kaklā, un trīs reizes uz goda pjedestāla kāpuši Pasaules čempionātā, kapēc gan lai tas nenotiktu arī Olimpiskajās spēlēs? 

Izņemot krievu komandu, kam šī ir mājas trase, pārējās, Olimpisko spēļu laikā, atradīsies vienlīdzīgā pozīcijā, jo nobraukto braucienu skaits būs vienāds- kuram šīs spēles būs veiksmīgākas, rādīs laiks, bet jau divās iepriekšējās, gan Turīnā, gan Vistlerā parādijām, ka veiksme ir arī mūs sabiedrotā. 
Sochi
Sochi
Sochi
Sochi
Sochi
Sochi
Sochi
Sochi
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK