LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Whistler

Whistler

Country - Canada

Link - Whistler

Length - 1379 m

Curves - 16

Speed - 153,98 km/h

Vistlera pārsteidz ne vien ar lāčiem, kas brīvi pastaigājas gar trases malu, bet arī ar savu ārkārtīgi lielo ātrumu. Viennozīmīgi varam teikt- tā ir ātrākā kamaniņu trase pasaulē! Ātruma rekords gan tik sasniegts tad, kas starta vietas vēl nebija mainītas. Apmēram gadu vēlāk, pēc kāda sportista ļoti neveiksmīga kritiena, tika atzīts-trase ir par ātru un bīstamu, kā rezultātā vīriešu starta vieta tika pārcelta uz dāmām un divnieku ekipāžām paredzēto, savukārt sievietes un divnieki- uz junioru startu. Lai arī starta vietas ir mainītas, Vistlera savu slavu- kā ātrākā trase pasaulē, tomēr saglabā, jo šajā aspektā nekas diži nav mainījies!

 Pašas virāžas nav īpaši sarežģītas un grūti izbraucamas, bet ne jau katru reizi sportistam sanāk izbraukt trasi ideāli un tur arī sākas problēmas, ja kamaniņu braucējs traucās ar ātrumu 140km/h, tad tas nozīmē, ka kļūdas labošanai ir atvēlētas vien dažas sekundes tūkstošdaļas un, ja to neuzspēj- maza kļūda pārvēršas lielā un nereti brauciens beidzas ar kritienu... 

Mūsu komandai Vistlera patīk un padodas arī labi izbraukt. Patīkami, jo tieši šīs sarežģītās trases, kur nervu spriedze ir vislielākā, parāda to, ka liela daļa mūsu sportistu, ir ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski spēcīgi un spējīgi cīnīties ar tādām kamanu lielvalstīm, kā Vācija, Austrija, Krievija.
Whistler
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK