LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Winterberg

Winterberg

Country - Germany

Link - Winterberg

Length - 1324 m

Curves - 15

Speed - 139,8 km/h

Vācijā ir četras trases un šī ir visīpašākā ar laika apstākļu svārstībām, līdz ar to - rezultātus prognozēt ir visai grūti. Dažreiz, sacensības uzsākas ar lielām lietus gāzēm, bet pēc divām, trim stundām, kad norisinās otrais brauciens, ārā "danci griež" milzīgas sniega pārslas! Šajā sporta veidā laika apstākļiem un tam, kā spēj pielāgot tiem savu tehniku, ir ļoti liela nozīme un bieži vien šīs lielās apstākļu svārstības gan sportistiem, gan treneriem sagādā lielas galvas sāpes.

Pati trese ir līdzīga Austrijas Igls ledus labirintiem, tās augšdaļa lēzena, vidū aplis, kuru meistarīgi un gurdi izbraucot var iegūt lielu handikapu un pāris piņķerīgas virāžas trases lejas daļā. Tā ir ātra, kas šo beigu posmu padara vēl sarežģītāku, jo pie liela ātruma, ir diezgan grūti saskatīt virāžas ieejas un laicīgi noreaģēt, ja ir jāveic korekcijas. 

Vēl ši trase ir īpaša ar to, ka no tuvējā ciemata parasti atbrauc tur dzīvojošs latviešu vīrietis, kuram vienmēr līdzi ir milzīgs Latvijas karogs un, sacensību laikā, finišā tas vienmēr apjautājas par braucienu un novēl veiksmes- tas ir ļoti jauki un īpaši, jo esot tālu prom no mājām, katrs sastaptais, smaidīgais latvietis ir kā rupjmaize ar medu- kautkas eksotisks, bet tai pat laikā savs!


Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK